לראשונה בישראל משיק המותג "הדס מוצרים טבעיים" סדרת תוספים נטולי סוכר וממתיקים מלאכותיים. המוצר הראשון בסדרה יהיה "חיזוקית סטיביה", מאחר ו"חיזוקית" הוא מוצר הדגל האהוב והמבוקש של הדס זה שנים.

חיזוקית סטיביה

סדרת התוספים על טהרת הסטיביה, הינה סדרת התוספים הראשונה בישראל ללא תוספת סוכר, ממתיקים מלאכותיים ורכיבים מחוללי אלרגיה כגלוטן, לקטוז, צבעי מאכל ופראבנים.

 

חיזוקית סטיביה של הדס, נבחרה להיות המוצר הראשון המושק בסדרה, בהיותה מוצר הדגל המבוקש והאהוב של החברה מזה שנים. אחריו יושקו רגיעון סירופ סטיביה, ויטמין סי סירופ סטיביה לילדים, סמבופלור סירופ סטיביה, ומולטיויטמין לילדים סירופ סטיביה.

 

מוצרי הסדרה החדשה מאופיינים בצריכה קבועה וממושכת, במטרה להציע אלטרנטיבה בריאה יותר, המסייעת בין היתר בהפחתת צריכת הסוכר היומית.

 

חיזקית סטיביה של הדס, הינה פורמולה ייחודית לחיזוק ההגנה הטבעית של הפעוט והילד בעונת המעבר והחורף, המשלבת יחד ויטמינים וצמחי מרפא.

 

הסירופ מבוסס על שילוב של פרופוליס וצמח הארכינצאה - המוכרים וידועים בזכות יעילותם הגבוהה בחיזוק מערכת ההגנה הטבעית של הגוף כנגד זיהומים, וירוסים וחידקים, בתוספת ויטמין סי - המוכר כמסייע בהתמודדות עם תהליכי צינון ושפעת.

 

חיזוקית סטיביה של הדס, מהווה מענה לפעוטות מגיל שנה ולילדים, לשימוש יום יומי.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!