" />

מי מאיתנו לא התמודד לפחות פעם אחת עם ילד שחזר מהגן עם לא פחות מאשר "גונגל" על ראשו?

הדרין PROTECT

הרי גם אחרי שלקחנו נשימה עמוקה מאד, שינסנו מותניים, הפשלנו שרווליים וניגשנו בתעוזת אין קץ לביצוע מלאכת השמדת הכינים וצאצאיהן לעתיד לבוא, גם אחרי שכבר טיפלנו ונפטרנו ממוצצות הדם הזעירות, עכשיו אנחנו בחרדה מהפעם הבאה שבה ניאלץ לשנס מותניים וכיו"ב. וכל מי שיש לו לפחות בת אחת בעלת שיער ארוך, יותר או פחות, יודע למה אני מתכוונת…

 

ובכן חברת רפא, המשווקת את סדרת הדרין לטיפול בכינים, החליטה להיענות לאתגר, ובימים אלה ממש היא משיקה מוצר חדש וייחודי בישראל המיועד למניעת התרבותן של הכינים על הראש – הדרין PROTECT, ספריי לשימוש קבוע בניחוח מנגו ותפוז.

 

מה החידוש?

עד היום היו שתי קטגוריות עיקריות בתחום הכינים:

  1. מוצרים טיפוליים המשמידים את הכינים הקיימות על הראש ו/או את ביציהן.
  2. מוצרים להיגיינת הראש, הנתפסים כדוחי כינים, אך יעילותם לא הוכחה קלינית. רוב המוצרים הללו מכילים רוזמרין.

 

הדרין פרוטקט פותח קטגוריה חדשה - מניעת התרבות של כינים על הראש ובכך מניעה של "ג'ונגל הכינים", הדורש את הטיפול להשמדת הכינים. המוצר החדש מיועד לשימוש על שיער נקי מכינים. כל עוד הדרין פרוטקט נמצא על השיער, כינים חדשות שיגיעו לראש לרוב יושמדו. אם הכינים יספיקו להטיל ביצים, הדרין פרוטקט ישמיד את הכינים החדשות שיבקעו מהן.

 

במוצר יש חומר פעיל שנקרא ( activdiol 1%) שהוא חומר שאינו כימי וממיס את השכבה השומנית של הכינה וכך משמיד אותה. כך למעשה, הדרין פרוטקט מונע מכינים המגיעות לראשו של הילד להתפשט ובכך ההורים יכולים לשלוח את הילדים לבלות עם חבריהם בראש שקט יותר.

 

מדוע יש צורך בהדרין פרוטקט?

כיום, רוב המוצרים המיועדים לדחיית כינים, כגון רוזמרין, אינם מוכחים קלינית.

לדברי פרופ' קוסטה מומצ'וגלו, חוקר ומרצה ביחידה לפרזיטולוגיה, במחלקת מיקרוביולוגיה וגנטיקה מולקולרית, בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית, עין כרם, ירושלים: "הרוזמרין אינו משמיד כינים, אך ביכולתו לדחות אותם. אך לצורך כך, יש להשתמש בשמן רוזמרין מרוכז. למרות שלא הוכח מבחינה קלינית, הניסיון שלנו מראה כי כאשר שמים 3-5 טיפות (לפי עובי השיער) של רוזמרין, על אזורים שונים של הקרקפת ופיזור השמן לכל אורך השיער בעזרת מברשת, בכל בוקר לפני שהילד יוצא לגן או בית הספר, יכול למנוע הדבקה חדשה בכינמת. השיטה של מריחת השמן מאחורי האוזניים או על הגוף איננה יעילה ואף יכולה לגרום לאלרגיה בעור. בנוסף, שמפו או מרכך המכילים רוזמרין אינם יעילים, גם כן, כנגד הדבקה בכינים, וזאת מהסיבה של ריכוז נמוך של השמן." לעומת זאת, הדרין פרוטקט הנו מוצר המוכח קלינית בפעילותו ומאושר על ידי משרד הבריאות למניעת התרבות של כינים על הראש.

 

למי זה מיועד?

לכל מי שנמצא בסיכון מוגבר להידבקות בכינים:

לילדים מגיל חצי שנה. לילדי מעון, גן ובית ספר, להולכים לקייטנות, לילדים ולהורים במסיבת פיג'מות, לגננות, למטפלות בצהרונים, למורים, להורים, לסבתות וסבים, למטפלות בית.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

כאם לילדה מתולתלת שהולכת לגן, אני נתקלת לא פעם בתופעה המחרידה של ג'ונגל הכינים המדובר, תופעה שכבר ניסיתי לא מעט תכשירים ומוצרים כדי למגר מביתי אך לשווא.

 

מאז שהתחלנו להשתמש בהדרין פרוטקט לפני שבועיים נטעה בלבנו תקווה חדשה לראשים נקיים יותר.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!