לקראת חג החנוכה עתיר הפחמימות והשמן החליט המדור לבדוק מספר מוצרים אהובים של "ניקול" שיעזרו לכם להישאר במטבח נקי ומצוחצח למרות כמויות השמן המותזות לכל עבר בחג הטעים הזה.

כיסוי מגן לכיריים לשימוש רב פעמי, הניתן לשטיפה במדיח כלים וחוסך שפשוף אגרסיבי ושימוש בחומרי ניקוי רעילים. כיסוי המגן לכיריים של ניקול זוהי למעשה יריעה בצורת ריבוע מחומר Non stick עם פתח למבער, שניתנת לניקוי בקלות במים וסבון ואפילו במדיח כלים המגנה על הכיריים או המשטח מלכלוך ונוזלים ושניתן לפרוס טרם הבישול ולהעביר למדיח בסיום – והאזור נשאר מבריק!

 

מפה חד פעמית עמידה לשמן ומים במגוון עיצובים, שבזכותה בעזרת ניגוב קל ומהיר חגיגת הסופגניות יכולה להמשיך ללא הפרעה...

מפות שולחן מהודרות במגוון עיצובים לאירוח מושלם, וכעת בארבעה עיצובים חדשים: שתי מפות מתקתקות עם עיטורי לבבות, מפה לבנה עם לבבות שחורים ומפה בצבע טורקיז עם לבבות לבנים, ושתי מפות קלאסיות עם עיטור גראפי, מפה אפורה ומפה צהבהבה.

 

"המגבת הבריאה" - מוצר חובה בכל בית לקראת חג החנוכה! המגבת הבריאה הינה פיתוח ייחודי לספיגה מוגברת, בעלת שלוש שכבות ומיוצרת ב"טכנולוגיית Calorie Absorb" המאפשרת ספיגה מוגברת של שמן וחוסכת עד 175 קלוריות בכל דף.

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אין הרבה מותגים שאני מקפידה לרכוש דווקא אותם על פני סתם מוצרים חלופיים, אבל אין ספק שניקול נמצא בין המותגים החביבים עלי באמת. נראה שהם תמיד יודעים לנבא מה הצרכן באמת צריך ולייצר את המוצר הנכון, בזמן הנכון ובאיכות הטובה ביותר שיש.

כך גם לגבי החג הקרוב, חג החנוכה, על כל מלאכת הטיגון שהוא מביא עימו...

 

היום טיגנתי ביחד עם הילדים סופגניות, חזרה גנרלית לקראת החג השומני והשתמשנו כיסוי המגן לכיריים. 

אני מודה שבתחילה הייתי סקפטית לגבי המוצר הזה, מה גם שנאלצתי לגזור את החלק הפנימי שהתלבש לא במאה אחוז על הכיריים שלי, אבל ככל שהתקדמתי בנגלות של הסופגניות הבנתי עד כמה נחמדה ההגנה הזו נגד השמן שניגר בזמן הטיגון, במיוחד כשהילדים עוזרים במלאכה...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?