ספר חדש ומקסים בסדרת "ערכת יצירה" שמדגים לילדים, באמצעות הוראות קלות צעד אחרי צעד כיצד לפסל בעלי חיים בפלסטלינה. בונוס: הספר כולל ערכת פלסטלינה ועיניים מפלסטיק.

מרבית הילדים אוהבים לצייר ולפסל בעצמם, ומספיקה להם דוגמא קטנה כדי שיוכלו לעוף על כנפי הדמיון וליצור בעצמם. סדרת "ערכת יצירה" נועדה בדיוק לשם כך.

 

בעזרת ספר הפעילות "פלסטלינה בכיף" יוכלו הילדים ליצור חיות נהדרות מפלסטלינה, כל חיה מוצגת בשלבים קלים להכנה ואיורים מפורטים מדגימים איך ליצור אותה בצורה הנכונה.

הילדים ילמדו על החומרים הדרושים ושיטות עבודה בסיסיות ויוכלו לפסל 14 בעלי חיים שונים בהם אריה, צפרדע, כבשה, פיל, פלמינגו, עכביש ועוד.

 

הערכה מכילה פלסטלינה ועיניים מפלסטיק. מתאים לגילאי 3 ומעלה.

 

אז קדימה, קחו פלסטלינה וצאו לדרך - כל אחד יכול להיות אמן פלסטלינה!

 

ספר נוסף בסדרת "ערכת יצירה" הוא "מציירים בכיף", באמצעותה יוכלו הילדים לצייר המון ציורים נהדרים של חיות, כלי רכב ואנשים. כל ציור מורכב משלבים קלים להבנה כדי שהמלאכה לא תהיה קשה מדי.

 


עוד באותו נושא

7 דרכים מקוריות להעביר את הקיץ בכיף עם הילדים

כולם אוהבים את הקיץ! עם זאת, תקופה ארוכה של חופש יכולה לשבש גם את הורה השנה וגם את הילד הכי טוב. מה עושים?

דפדף - הספר שלא ידע לקרוא

בספרייה קטנה נולד ספר חמוד עם כריכה צהובה. אבל... הספר לא ידע לקרוא. לא את שמו ולא את הסיפור שבתוכו.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אתחיל את המלצתי בכך שאומר שהילדים נהנו והעבירו שעה ארוכה עם הספר "פלסטלינה בכיף" וכולם היו מבסוטים מהיצירות שלהם - החל בקטנה בת ה-5 ועד הבכור בן ה-12.

כמובן שהפער בין יצירותיהם של הילדים לבין אלו שמצולמות בספר הוא עצום, ייתכן שהדבר תלוי במידת הכשרון של הילדים שמפסלים וייתכן שבמידת התרגול, בכל מקרה הייתי שמחה אם היו מצולמות בספר גם עבודות של ילדים ולא רק כאלה של אמני פיסול.

 

המלצה נוספת היא לרכוש ביחד עם הספר עוד חבילת פלסטלינה, כי מה שמגיע בערכה בהחלט רק פותח את התיאבון...

 

מומלץ!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?