קיץ 2015 מביא איתו אל תחום העיצוב, ובעיקר אל תחום עיצוב חדרי הילדים, לא מעט צבע, סגנון נהדר וגם חזרה אל הטבע.

עיצוב חדרי ילדים – הטרנדים החמים לקיץ 2015

בשנים האחרונות הפך תחום זה למגוון ומושקע הרבה יותר מפעם וכיום הוא מציע שלל של פתרונות עיצוב נהדרים, הניתנים לשילוב בכל חדר. רוצים לעצב לילד או לילדה שלכם את החדר מחדש או אולי בונים בית ותוהים כיצד לעצב את חדרי הילדים?

 

הנה כמה מהטרנדים החמים ביותר לקיץ 2015 ברחבי העולם מבחינת עיצובי חדרי הילדים:

1. צבעוניות וחזרה אל הטבע – חדרי הילדים של היום, ובמיוחד אלה של קיץ 2015, מאופיינים בצבעוניות בלתי רגילה, אם כי הרבה יותר רגועה מבעבר. אחד הטרנדים החמים של הקיץ בתחום הוא עיצוב בצבעים רכים, צבעים טבעיים יותר. ניתן לשלב אלמנטים עיצוביים בצבעים חזקים ובולטים, אך מומלץ שלא להגזים בהם. אפשר לנצל את הפריטים שבחדר, כמו המיטה, המדפים, שולחן הכתיבה ואפילו הארון כאלמנטים של צבע ועניין ולהוסיף קישוטים בודדים שימשכו תשומת לב ובמקביל ייצרו מרחב בסגנון קצת אחר.

 

2. שילוב של מדבקות קיר בחדר – גם כאן מדובר בטרנד קיצי בולט מאד שקשה להתעלם ממנו, ולו בזכות המגוון הרחב של האפשרויות, שמהן ניתן לבחור. במקום להדביק על קירות החדר טאפטים, אפשר לבחור באפשרות של מדבקות קיר, שניתן להדביקן על קיר אחד בחדר, על כמה קירות ואף גם על הרהיטים השונים ליצירת מראה הרמוני יותר. אלו יכולות להיות מדבקות בצורות גיאומטריות שונות, כמו משולשים למשל, כוכבים, לבבות ואפילו ינשופים – אין גבול לדימיון!

 

3. הסגנון הפרחוני חוזר ובגדול – מדובר בסגנון עיצובי שחזר לאופנה בשנים האחרונות ומופיע כטרנד גם בקיץ 2015 בתחום עיצוב חדרי הילדים. ניתן לשלב בחדרי ילדות טאפטים פרחוניים מרהיבים, שיכסו קיר אחד או את כל קירות החדר. אפשר גם למצוא אלמנטים עיצוביים פרחוניים נוספים, כמו מצעים למיטה למשל וגם ווילונות. סגנון פרחוני זה מוסיף רומנטיקה בלתי רגילה למראה הכללי של החדר, יוצר רכות מסוימת וגם נגיעה עדינה מאד של צבע. במידה ובוחרים בטאפטים פרחוניים לחדר, כדאי לשלב לצדם אלמנטים בצבעים אחידים כדי להימנע מעומס יתר בעין וליצור איזון.

 

4. חדרי קונספט: אט אט הבשורה מגיעה גם לארץ ואחד הטרנדים הבולטים ביותר בקיץ הזה הוא עיצוב חדרי ילדים על פי קונספט מסוים – הפיכת חדר הילדים לחדר המתבסס על רעיון מרכזי מסוים, כמו חדר נסיכות, חדר פיראטים או חדר בהשראת נהגי המרוצים, שנחשב לטרנד חזק מאד כיום. בחדר זה אפשר למצוא למשל מיטת מרוצים מסוגננת, ארונות המעוצבים בסגנון אורבאני ואלמנטים אחרים, ההופכים אותו לחדר שכולו באווירת מרוצי מכוניות. זהו חדר ילדים מעוצב וייחודי, ההופך את המרחב כולו לחדר מהחלומות. עיצוב חדרי ילדים עם קונספט ייחודי נעשה בשילוב עם אלמנטים עיצוביים ואיכותיים, כאלה המתאימים גם לגיל הילד וגורמים לו להרגיש שהוא נהג מרוצים קטן.

 

 

שלכם,

צוות אמאבא

 


עוד באותו נושא

הקשר בין עיצוב הבית לבין חוצפה של ילדים

אני רואה בתים רבים בהם חדר הילדים מרוהט ומאובזר על ידי טובי המעצבים ומראהו מרהיב, ובהשוואה אליו חדר ההורים די פשוט במראהו...

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!