הספר הראשון בסדרת הקומיקס "קופיקומיקס". סיפור הרפתקה מותח וסוחף הלוקח אותנו להרפתקה בקרקס עם הקוף השובב מכולם: קופיקו...

קופיקומיקס – תעלומה בקרקס

הקרקס הגדול מגיע העירה ובכולם אוחזת התרגשות גדולה. אבל אז מגלה קופיקו שזהו הקרקס של פטרוזיליה הרשע – אותו מנהל אכזר, שממנו ברח לפני שנים רבות. פטרוזיליה יעשה הכול כדי לתפוס שוב את קופיקו ולהחזירו לקרקס שלו, אבל לקופיקו יש עדיין כמה תעלולים בשרוול...

אין ספק שקופיקו הוא הקוף הלאומי, שאנשים לא מעטים יכולים לומר לגביו: גם אנחנו, גם הורינו וגם ילדינו נהנינו וצחקנו בזכותו.

 

את "קופיקומיקס" כתבה תמר בורנשטיין-לזר, הסופרת האהובה, הידועה גם כ"אמא של קופיקו", אשר כתבה יותר מ- 150 ספרי קופיקו ועוד עשרות ספרים אחרים לילדים.

איורי הקומיקס המקוריים והססגוניים של אוריאל ברקוביץ‘, בוגר בצלאל, יוצר אנימציה ומאייר, הפיח חיים בסיפור והוסיף לייחודיות של הגרסא החדשה הזו.

 

מיועד לגילאי: א-ו‘, אך גם בוגרים יותר יוכלו ליהנות ממנו.

 

בתה של תמר, נגה ברק, מספרת: "קופיקומיקס מבוסס על הספר ‘קופיקו והבלשים‘ בו מסופרות הרפתקאותיו של קופיקו עם פטרוזיליה הרשע אשר זומם לחטוף אותו ולהחזירו לקרקס תמורת סכום נאה. בערוץ היוטיוב של קופיקו כ-68 מליון צפיות ומיליוני צפיות בפרקים המתארים את מעללי קופיקו ופטרוזיליה.

דמותו של קופיקו מצחיקה ויש בה מימד אנימטורי שהיה מתבקש לעבד לז‘אנר הקומיקס. טובי המאיירים ביצעו בטכניקת עבודה מורכבת שנמשכה למעלה משנה את המעבר של הדמות לקומיקס והתוצאה לפניכם".

 


עוד באותו נושא

מה יגידו

ספר הילדים החדש של אורית דנין, שהוא בעצם גם אגדת זן, מלמד את הילדים להתמודד עם הפחדים שלהם באופן מעשי.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

קופיקו, הספר המוכר והמיתולוגי עושה מתיחת פנים ומתאים את עצמו למאה ה- 21 בגרסת קומיקס מהודרת.

 

"קופיקומיקס - תעלומה בקרקס" הוא ספר קליל, שהילדים מיד אהבו בזכות הצבעוניות, האותיות הקריאות והברורות ומגוון השטויות שהקוף השובב הציג לכל אורך הדרך, ממש כמו בספרים הזכורים לי מימי ילדותי או מסדרת הטלויזיה באותו שם.

 

ועלי לציין שעל אף שאינני חובבת קומיקס גדולה וגם לא נמנית על אוהדי הקוף גס הרוח (אם כי הישראלי מאד), ייתכן שעבור ילדים שלא נוהגים לקרוא בדרך כלל "קופיקומיקס" עשוי לשמש פתרון לתרגול ראשית הקריאה בדרך מהנה ובלי חיכוכים מיותרים...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?