איך לא חשבו על זה קודם? בשורה להורים לתינוקות ופעוטות: סטריליזטור נייד למוצצים ומכשיר לחימום מגבונים מבית LIFE BABY'S.

LIFE BABY'S, מותג מוצרי התינוקות מבית סופר פארם ממשיך לחדש ומשיק שני מוצרים בעלי בשורת נוחות ויעילות להורים ולתינוקות: מכשיר לחיטוי מוצצים ומכשיר לחימום מגבונים לחים במחירים משתלמים.

 

סטריליזטור למוצצים ופטמות בקבוקים

מכשיר נייד המשמיד כ- 99% מהחיידקים המצטברים על המוצצים או פטמות בקבוקי ההאכלה של התינוק, באמצעות טכנולוגיית UV, ומחטא אותם בתוך 3 דקות בלבד. הסטריליזטור מתאים לכל סוגי המוצצים, פועל בעזרת שלוש סוללות AAA ובניגוד לחיטוי באמצעות הרתחה, השימוש במכשיר איננו מכווץ את המוצץ או פוגם בצורתו.

המכשיר קומפקטי ומעוצב, ניתן לנשיאה לכל מקום בתיק התינוק ובשל כך מעניק מענה מיידי להורים, כאשר המוצץ נופל על הרצפה או כשפטמת הבקבוק איננה נקייה מספיק לשימוש.

ניתן להשיג בצבעים: כחול, ירוק או וורוד.

 

מחמם מגבונים לחים

מכשיר לאחסון ולחימום מגבונים לחים, השומר עליהם בטמפרטורה קבועה ונעימה המותאמת במיוחד לעורו הרגיש של התינוק. מתאים לשימוש יום יומי, כאשר המגע הצונן של המגבון גורם לאי נוחות.

המכשיר מותאם לכל סוגי המגבונים, לשליפה קלה ומהירה ובעל מנגנון פנימי המעלה אוטומטית את המגבונים הנותרים וחוסך מאמץ. כמו כן, המכשיר איננו מייבש את המגבונים ושומר עליהם לחים לאורך זמן.

על המכשיר ניתנת אחריות למשך שנה.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

כאמא לילדים שהסתובבו עם מוצץ עד גיל מאוחר לכל הדעות, יש לי רק דבר אחד להגיד על הסטריליזטור הנייד החדש: למה, למה לא המציאו את זה קודם.....?!

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?