המופע השביעי בסדרת ג'אז חם לילדים יתקיים בשבת ה-16 במאי 2015. גיבור הג'אז ויין אסקופרי מניו יורק עם הפסנתרנית כוכבת הג'אז הרוסי נטליה סמירנובה ב"ג'אז חם לילדים" עם דנה דבורין במופע מוסיקלי עשיר ומרתק לילדים.

דיוק ובילי דוכסי הג'אז

לג'יימס מון ואווה סמית יש ברדיו תוכנית, הם יוצאים למסע בזמן ברכבת המנגינות ועוברים דרך מקומות וחוויות מחייהם של דוכסי הסווינג: דיוק אלינגטון ובילי סטרייהורן.

 

"נעלה לרכבת A במסלול הכחול לכיוון האתמול".

מופע מוסיקלי עשיר בנגינה וירטואוזית ומרתקת של הסקסופוניסט זוכה הגראמי מניו יורק ויין אסקופרי והפסנתרנית כוכבת הג'אז הרוסי, נטליה סמירנובה בוטמן.

 

לא כל יום זוכים ילדים לראות ולהאזין למופע ג'אז של מוסיקה חיה עם אמנים מחו"ל. ארוע מיוחד ומעשיר עם הצגה שמקשרת בין קטעי המוסיקה. הילדים נהנים ממוסיקה איכותית ומכירים אישים ומושגים מוסיקליים באופן חוויתי.

 

מאז שעבר מלונדון לניו יורק בשנת 2000 הטנור סקסופוניסט זוכה הגראמי, ויין אסקופרי, הפך לאחד מהכוכבים העולים המוכשרים ביותר בסצינת הג'אז ומהמבוקשים שבהם. הוא הקליט עד היום 9 אלבומים כסולן ועוד עשרות כמלווה. ווין ידוע בצליל הבוטח שלו ובטכניקה מרשימה ומגוונת. התרומה העצומה של ויין אסקופרי לעולם הג'אז בתקופה כה קצרה הובילה את אחד מהמקצוענים בתעשייה כמו ניל טסר לכתוב:

"תנו תשומת לב מיוחדת לאיש הטנור, ויין אסקופרי, שההתפתחות המטאורית שלו מאלבום לאלבום (ונדמה שגם מסולו לסולו) נתנה לנו גיבור ג'אז לעשור הקרוב".

 

נטליה סמירנובה בוטמן היא כוכבת עולה בסצינת הג'אז הרוסי. אופיה האקסצנטרי והעוצמתי של נגינתה  מצד אחד והלירי מצד שני מושך את תשומת לבם של אוהבי ג'אז ומקצוענים בתחום.

 

בין הקטעים שיבצעו: Take the a train, Satin doll, Caravan

 

 

לפרטים נוספים:

http://www.hotjazz.co.il/%D7%93%D7%99%D7%95%D7%A7-%D7%95%D7%91%D7%99%D7%9C%D7%99-%D7%93%D7%95%D7%9B%D7%A1%D7%99-%D7%94%D7%92%D7%90%D7%96/

 

 

בהמשך הסדרה:

* נינו ופרינצ'יפסה 13.6.2015 עם האקורדיוניסט לוצ'יאנו ביונדיני והסקסופוניסט רוסריו ג'וליאני.

* נסיכת החצוצרה 11.7.2015 עם החצוצרנית והזמרת בריה סקונברג.

 

לכל המופעים יתלוו בכירי נגני הג'אז בארץ.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!