עומדים לרכוש חדרי ילדים? רוצים להבטיח לעצמכם רכישה מושכלת שתאפשר לכם ליהנות מחדר ילדים איכותי לאורך שנים?

5 טעויות שאסור לכם לעשות כשאתם בוחרים חדרי ילדים

בשורות הבאות רכזנו עבורכם רשימה של חמש טעויות נפוצות אותן אסור לכם לעשות במהלך בחירת חדר הילדים.


טעות מספר 1: רכישת פריטי ריהוט לטווח הקצר

הורים רבים "מתפתים" לרכוש לילדיהם חדר ילדים מעוצב התואם את גילו הנוכחי של הילד, וכל זאת ללא כל מחשבה על השינויים הדינמיים בצרכים הנלווים לקצב התפתחותו של הילד. רכישת חדרי ילדים באופן מושכל הינה רכישה הלוקחת בחשבון גם את העתיד לבוא, ולכן אנו ממליצים לכם לרכוש פריטי ריהוט המשלבים בתוכם אפשרויות עיצוב מודולאריות.

 

טעות מספר 2: לא לשכוחלבדוק את נושא הבטיחות

כשקונים חדרי ילדים אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשים לב אליהם הוא נושא הבטיחות. חשוב לבדוק שהרהיטים אכן בטוחים עבור הילדים ושהם לא יפגעו מהם בשום צורה שהיא. ילדים נוטים להשתולל לפעמים וזה בסדר. לכן חשוב לשים לב שהרהיטים בחדר הילדים בטוחים עבורם.

 

טעות מספר 3: לא כל מבצע מכירות שווה זהב...

כהורים ישראלים, כל אחד ואחת מאיתנו אוהב מבצעי מכירות המאפשרים לנו ליהנות ממחירים מוזלים בכל אחד מתחומי החיים. יחד עם זאת, בכל הנוגע לבחירת חדרי ילדים, מומלץ לבחון את איכויות המוצר בטרם הבדיקה בנוגע לעלותו. בדיקה מסוג זה תאפשר לכם ליהנות ממוצר איכותי ובטיחותי, ובמידה והוא מצוי במבצע כזה או אחר – אז הרווח שלכם כפול ומכופל!

 

טעות מספר 4: זה לא צריך רק להיראות יפה –זה בעיקר צריך להיות שימושי! 

לעיתים רבות אנו "מתאהבים" במוצר מסוים רק בשל העטיפה החיצונית שלו, אך שאנו מסירים את העטיפה (יפה ככל שתהיה) אנו מגלים מוצר חסר כל תוכן חיוני או שימושי. בהליך בחירת חדרי ילדים, אנו ממליצים לכם להימנע מבחירת המוצר אך ורק בהתאם ליופיו. הקפידו לבדוק מראש מהם צרכי השימוש של הילד והתאימו את פריטי הריהוט בחדר בהתאם לצרכים אלו.

 

טעות מספר 5: רכישת חדרי ילדים ללא חברה מובילה העומדת מאחורי המוצר

התחרות ההולכת וגוברת בתעשיית חדרי הילדים והנוער, הובילה לכך שיותר ויותר חברות עוסקות בייבוא פריטי ריהוט המיוצרים מעלויות נמוכות. חדרי ילדים אלו מתאפיינים אומנם במחירם הנמוך, אך האיכות אותה תקבלו ירודה באותה רמה... הקפידו לרכוש חדר ילדים מחברה מוכרת ומובילה בתחומה. רכישה זו מאפשרת לכם ליהנות מאחריות מלאה על המוצר ושירות מקצועי ואחראי לאורך כל הדרך.

 

אז מה השורה התחתונה?

על מנת להבטיח לעצמכם רכישה מושכלת שתאפשר לכם ליהנות מחדר ילדים איכותי ובטיחותי לאורך שנים, אנו ממליצים לכם להימנע מטעויות נפוצות.

 

אז מה כן חשוב כשבוחרים חדרי ילדים?

  1. בטיחות: הקפידו על רכישת חדרי ילדים המיוצרים מחומרים חזקים ויציבים (פרזול איכותי, עץ חזק, לבידים ו-MDF  איכותי ללא רעלים). מוצרים אלו מצויים תחת פיקוח מתמיד לאורך כל שלבי הייצור.
  2. עיצוב פונקציונאלי: חישבו על מקומות איחסון, ועל רהיטים שיתאימו לצרכי הילד וטעמו לכמה שנים טובות קדימה: אפשרות לתוספת פרטי ריהוט משלימים עם השנים, אפשרות למיטת "אורח", הפיכת מיטת קומותיים לשתי מיטות נמוכות וכו‘.
  3. אחריות ושירות: הקפידו לרכוש חדרי ילדים מחברות המאפשרות לכם ליהנות ממענה מיידי לכל צורך.

 

 

שלכם,

צוות אמאבא

 


עוד באותו נושא

זאב במחשב - חבורת כוח המוח 22

ספר נוסף בסדרה האהובה. סיפור מותח שמתריע בפני הסכנות שיש בגלישה ברשתות חברתיות  בָּאִינְטֶרנט.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!