הוצאה מחודשת מאת סוזנה דייוידסון לסיפורה של אנה פרנק שנכתב בעזרתה של ניצולת השואה אווה שלוס, אחותה החורגת של אנה.

בגיל שלוש עשרה נכנסה אנה פרנק עם בני משפחתה למחבוא סודי כדי להסתתר מהנאצים. במשך שנתיים אסור היה לה לצאת החוצה, לרוץ, לצעוק או לצחוק בקול רם מדי. במקום זאת, היא מילאה את היומן שקיבלה ליום הולדתה במחשבותיה וברגשותיה, עד ליום בו נתפסו בני המשפחה ונשלחו למחנות הריכוז.

 

היומן שכתבה התפרסם בכל העולם והפך את אנה לסמל של אומץ לב, תקווה ואמונה, כמו גם לסמל סבלם וגורלם של בני העם היהודי בשואה.

 

 

להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il.

 


עוד באותו נושא

כוח האמונה - כוח המוח 17

סופרת הילדים זוהר אביב, מחברת סדרתית שכתבה עד היום למעלה מ-40 ספרים רובם בסדרות (חבורת כוח המוח, כוח הלב, יד הפלא ועוד), כותבת על הדלק המזין את מנוע כתיבתה.

סיפור מהלב

ספר ילדים העוסק בנושא המורכב של תרומת איברים. אפרים סידון כתב בחרוזים, דני קרמן אייר איורים עליזים והוצאת כתר נענתה לאתגר והוציאה לאור.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

"אנה פרנק" של סוזנה דייוידסון הוא ספר חדש המציג את אנה פרנק, אולי הילדה המוכרת ביותר מששת מיליוני קורבנות השואה, לילדים הצעירים של ימינו שטרם שמעו עליה.

 

הספר מציג את אנה ומגולל את קורותיה מאז היותה ילדה קטנה ומאושרת בהולנד ועד סופה הטרגי במחנה ברגן-בלזן, הכל מלווה בתמונות אמיתיות של אנה ומשפחתה ובצילומים מהיומן המקורי.

 

למרות שהיומן המקורי של אנה פרנק היה ספר לגיל הנעורים, הכיל הגיגים פילוסופיים של נערה מתבגרת כמו גם ביקורת על חיי היום-יום של מי שכלואה במקום אחד חודשים רבים, ספרה של דייוידסון מתמקד בהבאת הסיפור הציורי וההיסטורי לילדים, כדי לאפשר גם לצעירים יותר להכיר את הנערה המרתקת הזו ולמלא את צוואתה "אני רוצה לחיות גם לאחר מותי".

 

מומלץ.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?