" />

סדנה להדפסת פירמידות תלת-מימדיות! קייטנה בנושא אוכל ומדע, הזדמנות אחרונה לבקר בתערוכה הבין-לאומית "הספינות והים" ועוד מגוון פעילויות...

חג החירות במדעטק

בחג החירות טוב שיש את המדעטק, מוזיאון המדע והטכנולוגיה בחיפה, המציע שלל אירועים:

 

* במעבדה להדפסה תלת מימדית "פאב-לאב" תתקיים סדנה להדפסת פירמידות אישיות, במהלך הסדנה יתנסו המשתתפים בהכרות עם הטכנולוגיה המהפכנית, ויסיימו אותה עם פירמידה שתישא את שם המשתמש.

* מעבר לסדנה יתקיים סיור מודרך בין המדפסות החדישות, במעבדה הגדולה מסוגה בעולם להדפסה תלת מימדית "פאב-לאב". הסיור יחשוף את הדרכים בהן המהפכה הדיגיטלית משנה את חיינו, מומלץ גם למשתתפים ללא ידע טכנולוגי מוקדם.

* הרצאות בנושא "תעתועי ראייה": ההרצאה תכלול הדגמות מפתיעות לפערים בין העולם כפי שאנו תופסים אותו באמצעות הראייה, לעולם הממשי, שלאו דווקא נאמן לתפישת לחוש הראייה הערמומי.

* תתקיים קייטנה בנושא מדע בצלחת לילדי כיתות א'-ג': הקייטנה תבטיח להורים מטבח נקי ולילדים הכרות עם הכימיה של הבישול והאפיה, חקירה של תכונות המזון והרבה ניסויים. הקייטנה תתקיים בין התאריכים 29.3-2.4. ניתן להזמין השתתפות מראש בטלפון המדעטק.

* סדנאות מגוונות ליצירה.

* הזדמנות אחרונה לראות את התערוכה הבין-לאומית "הספינות והים" לפני שהיא מפליגה מהמדעטק. התערוכה שמציגה כ-30 מוצגים אינטראקטיביים ימיים, ונדדה בין יבשות שונות בעולם עד שעגנה במדעטק, תרד לאחר פסח, לכן מומלץ להגיע לבקר ולחקור את העולם הימי במדעטק.

* הקרנות קולנוע תלת-מימדיות ב"סינמטריX" חוויה מרגשת הנוצרת בעזרת פעלולי הדמיה וכסאות "חכמים" הנעים בשני צירים עם 6 חיישנים, אפקטים של רוחות ותרסיסים כדי לחוש את מגע האוויר והמים.

 

 

לפרטים נוספים: http://www.madatech.org.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!