הורים מלמדים את ילדיהם לשטוף היטב ידיים במים וסבון וסבורים, כי שטיפת הידיים בדרך זו מספיקה כדי לשמור על ההיגיינה. רובם אינם מודעים לכך כי שלב ייבוש הידיים הינו קריטי להשלמת הפעולה.

מתקן לייבוש ידיים - נקי יותר, בריא יותר

לאחר שורה ארוכה של מחקרים נתגלה, כי כדי לשמור על היגיינת הידיים חשוב לשטוף היטב את הידיים ולייבשן היטב. למעשה, כבר לפני כ- 150 שנה התוודע האדם המודרני לחשיבות השמירה על היגיינת הידיים וכך נמנעים מהפצת מחלות רבות ומאחוזי תמותה גבוהים. כיום, בכל מרכזי הקניות, במתחמי הבילוי, במקומות העבודה ובמקומות ציבוריים נוספים ניתן למצוא מתקן לייבוש ידיים וכך שומרים על היגיינה ומונעים הפצת מחלות וזיהומים מסוכנים.

 

שומרים על בריאות הציבור

אנו מבלים שעות ארוכות בעבודה ובמקומות ציבוריים שונים ועלינו לבקר מדי פעם בחדרי הנוחיות. רוב האנשים חוששים לבקר בשירותים הציבוריים בגלל מחלות וזיהומים אך אין אנו יכולים להתאפק שעות ארוכות ולכן עלינו להקפיד על היגיינה נכונה כדי לשמור על בריאותנו. לשמחתנו, ברוב השירותים הציבוריים ניתן למצוא מתקן לייבוש ידיים או מגבות נייר. יש לציין כי מתקן מגבות הנייר אמנם נוח ויעיל אך השימוש במגבות נייר חד פעמיות גורם לזיהום סביבתי ומתקן מגבות הנייר עלול לצבור חיידקים בשירותים הציבוריים ולכן יעילותו מוטלת בספק. לעומת זאת, מתקן לייבוש ידיים מאפשר לנו לייבש את הידיים במהירות וביעילות וליהנות אחרי שטיפת הידיים בכיור הרחצה מידיים יבשות ונקיות מחיידקים ומזיהומים מסוכנים.

 

פילטר לסינון האוויר

מתקן לייבוש ידיים כולל פילטר יעיל לסינון האוויר כך שהחיידקים אינם מופצים באוויר החם ואנו יכולים לייבש את הידיים במהירות. ישנם מתקני ייבוש ידיים רבים בשוק ביניהם מתקנים אוטומטיים בהם עלינו רק להניח את כפות הידיים מתחת למכשיר וחיישן מזהה את התנועה ומפעיל את המכשיר ללא צורך במגע במתקן. מתקנים אחרים מופעלים באמצעות לחיצה קלה על כפתור ההפעלה. את הפילטר יש לנקות מדי פעם ובהתאם להוראות היצרן להחליף אותו. כמו כן, ניתן להתקין מתקן ייבוש ידיים סילוני המגיע בשלל עיצובים מודרניים, במתקן זה יש להניח את כפות הידיים למעלה במקום המיועד לכך ובתוך כשבע שניות הידיים יבשות ונקיות מחיידקים, מתקן זה יעיל מאחר ואין פיזור מים כלפי מטה.

 

מתקן סטרילי

מתקן לייבוש ידיים נחשב לפתרון סטרילי מתקדם ואיכותי ותפקידו למנוע הפצת זיהומים ומחלות בין המשתמשים השונים שמבלים בחדרי הנוחיות. המתקן נוח לתפעול וחוסך עלויות רבות לבית העסק בהשוואה לניירות לניגוב ידיים. עובדי התחזוקה והניקיון אינם נדרשים למלא בכל כמה שעות את מתקן ניירות הניגוב ולפנות פחי אשפה בתכיפות, וכך חוסכים עלויות וגם שומרים על איכות הסביבה.

 

 

שלכם,

צוות אמאבא

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!