השבוע אנו זורמים עם יעל נווה, אלכס ינאי מוסקל, סיון קליין, רונה-לי שמעון, גרהאם ניקולסון וטופז הורוביץ. קבלו.

[מיכל ואלכס ינאי מוסקל - צילום: גיא הכט, יעל נווה  -צילום: אסף לוי]

  • את כניסתה לשנת הבת מצווש שלה (אוטוטו החגיגה), מציינת יעל נווה, ביתם של עו"ד צילה ושר (גם ח"כ) לשעבר דני נווה – עם וואחד מתנה. מעתה אמור: "יעל, פרזנטורית של קמפיין אופנת נעלי הילדים של רשת סקופ, לקיץ 2015". את סוגיית 'למה דווקא היא?' מסבירים בעלי הרשת, פרדי ורוני אינסאנז בעובדה כי "יעל מביאה עמה ערכים מוספים המתכתבים עם המותג: מצוינות, כישרון, רעננות ואופנה".
  • ואכן, הנערה, אחות לעילי (16) ואיתי (17), נחשבת לתלמידה מצטיינת בבית ספרה, בסביון. מה שכן, מדובר בקמפיין ראשון שאולי אולי יהיה גם האחרון ולו רק משום שאת עתידה - מתכננת הנערה "כרקדנית בלט מקצועית".
  • עוד בלטה, מבין מאות ילדים שעברו מספר מיונים כולל ראיון, צילומים ומשחק לקמפיין הנ"ל אלכס, ביתם הבכורה של השחקנית/שדרנית מיכל ינאי ואיש העסקים בן מוסקל שנכנסת לנעליה של נינה דבש – בתם של אסף ומיכל אמדורסקי. אלכס, כולה, בת... 5, תככב לצד נווה. לאלכס, אחות של יהלי בן ה-4, זהו קמפיין שני וחרף גילה הצעיר היא "אוהבת לשמוע את קייטי פרי" וכשתהיה גדולה היא חולמת להיות רופאה, או... שבו טוב, "מוכרת גלידה".
  • ואחד אחרון בנושא. הקמפיין יעלה במהלך חודש מרץ, עם השקת קולקציית קיץ 2015 לילדים של SCOOP ויכלול: תשדירי טלוויזיה, שלטי חוצות, קטלוג, מודעות במגזינים, קמפיין אינטרנט ופרסום בנקודות המכירה. אה ואיך בלי שמות הפרזנטורים ע"ע הכוכבת דר זוזובסקי והיהלומן רז זלצרמן בן זוגה של אלכסה דול מהמרוץ למיליון. 

[סיון קליין - צילום: אלעד גוטמן]

  • ברביעי האחרון, נטשה המאורסת הטרייה, דוגמנית ומלכת יופי במיל, סיון קליין, את מלאכת האריזה לקראת המעבר לדירת הבנזוג, איש הפרסום זיו קורן, בתל-אביב, ובשעות הבוקר המוקדמות התייצבה בסט צילומי קמפיין האביב של קניון הדר הירושלמי. לקליין, זו עונה שלישית בקמפיין המדובר "אבל אני עדיין מתרגשת כי ירושלים היא עיר ילדותי". עוד הוסיפה, כי לאחר פרסום אירוסיה, נסעה לירושלים, להתרחק מעט מאור הזרקורים ולבלות בחיק המשפחה וחברים. "זהו מקום המפלט המושלם ביותר עבורי", סיכמה.
  • סט הצילומים, שנבנה בהשראת סיפורי האגדות 'סינדרלה' ו'הנסיכה והצפרדע' העניקו לסיוון השראה ובמקום להתחפש לטייגר - "התכנון הראשוני" - תציע לבן זוגה להתחפש לנסיכה והצפרדע... אקססורייז כבר יש!!

[רונה-לי שמעון - צילום: דניאל קמינסקי]

  • השחקנית/ רקדנית רונה-לי שמעון תקמפן את עופר ביל"ו סנטר אאוטלט, מקבוצת קניוני עופר וחוצות המפרץ אאוטלט, הנמצא בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, שיעלה במהלך חודש מרץ לאוויר, ויכלול בין היתר פרסום באינטרנט, ברשתות החברתיות, שלטי חוצות ופעילות ברמה המקומית.
  • רונה-לי שמעון, שעשתה כברת דרך רצינית ממחול למשחק – היא בוגרת הסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין, נמנית עם חברי הלהקה הקבועים של תיאטרון הקאמרי. ברזומה שלה משחק ב"קומדיה של טעויות" של שקספיר, "סטמפניו", הבתולה ב"דבר מצחיק קרה" ובימים אלו היא מופיעה בהצגה "הפושעים החדשים" מאת ובבימויה של עדנה מזי"א, לצד סנדרה שדה ורבקה מיכאלי. ולא נשכח כמובן את סדרת הטי.וי המדוברת "פאודה".

[גרהאם ניקולסון וטופז הורוביץ - צילום: אלעד גוטמן]

  • השבוע. בר תל אביבי 'הייד אנד סיק'. מאה אורחים, בהם טופז הורוביץ, מנהל חטיבת היין והאלכוהול של חברת ישראקו, עטוף בבכירי ענף היין, אלכוהול ובעיקר "מביני וויסקי", כולל מסעדנים ובעלי ברים, משיקים את הוויסקי "טומאטין 14 שנה". אורח כבוד: גרהאם ניקולסון - סמנכ"ל בכיר ממזקקת הוויסקי הנודעת: טומאטין" מסקוטלנד.
  • אם מהוויסקי האורח לא השתכר, שהרי הוא מורגל בו, אין ספק כי המסע מסקוטלנד, ל-24 שעות בישראל, הלאה להשקה דומה באיטליה, סחררו אותו – אבל, במובן הטוב של המילה, כי אחרת – למה יבטיח "לחזור לארץ בחודש מאי עם הרעייה והילדים, לטיול של שבוע"? הבטיח. ולא נותר אלא לראות אם יקיים....

 

 

 

על הכותבת:
טובה גולדבלט,
עיתונאית ועורכת,
נודעה כ- 'קלפטע' (מדור הרכילות בידיעות תקשורת – עיתוני השפלה)

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?