" />

לכבוד ט"ו בשבט, יום הולדתה של כנסת ישראל, ב-7/2 יתקיים אירוע "טרום בחירות" בגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם, ירושלים: פעילויות לכל המשפחה - סדנאות יצירה, גינת התבלינים של גברת נענע, היכרות עם הצמחים ומשחקי ענק.

ט"ו בשבט ו"טרום בחירות" בגן הבוטני

בט"ו בשבט הגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם שבירושלים מזמין את הציבור לקחת חלק בפעילות חשובה שאין כמותה – אירוע "טרום בחירות" של הצמרת החדשה של הגן!

 

לרגל יום ההולדת של הכנסת, שחל בט"ו בשבט ולרגל הבחירות הקרבות במדינת ישראל, החליטו גם הצמחים לבחור מנהיג חדש לגן הבוטני האוניברסיטאי. בבואכם לביקור תפגשו את המועמדים, תכירו את המצעים השונים של כל אחד ותוכלו לקבוע מי יהיה מנהיג הגן במסגרת אירוע "טרום בחירות". מי שמצביע - משפיע!

 

נסייר ביחד בין המתמודדים השונים ונפגוש את "האלון" הפעיל החברתי, "האלה" בעלת המצע הערכי, "ההדס" המובילה את המפלגה הירוקה ועוד רבים וטובים. בנוסף המשתתפים יתוודעו אל שלמה החקלאי וגינת השמיטה שלו, ישתו תה בגינת התבלינים של גברת נענע, ישחקו משחקי ענק על הדשא וישתתפו בסדנאות יצירה.

 

למבקרים מחכה הפתעה מיוחדת במינה – זוהי התקופה בה מתחילה פריחת הדובדבן היפני שבכניסה לגן. נסייר בין הפרחים הוורודים ונחזה בפלא שמבקר אותנו לתקופה קצרה.   

 

כל ההכנסות קודש להצלת צמחים בסכנת הכחדה.

לפרטים נוספים: 02-6794012/3 או http://www.botanic.co.il/

 


עוד באותו נושא

חג האילנות: מה מסמלים עצים בציורי ילדים?

במבדקים רבים מבקשים מילדים לצייר עץ. אבל מה הדבר מסמל?

התגובות שלכם ...

חוות דעת

כבר מספר פעמים היינו באירועים בגן הבוטני ותמיד הם היו מוצלחים במיוחד. קראו, למשל, כאן.

וגם את האירוע הזה אנחנו לא מתכוונים לפספס. אולי ניפגש?

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!