לאחר מחקר ופיתוח של 3 שנים, הכוללים הקמת מפעל חדש בעפולה, משיקה חברת חוגלה קימברלי את הדור הבא של החיתולים, עם טכנולוגיית ה Quick dry המאפשרת ספיגה מהירה ושמירה על עור התינוק יבש ומוגן.

לדברי יובל דגים, מנכ"ל חוגלה קימברלי: "חיתולי האגיס פרידום דריי -HUGGIES FREEDOM DRY  הם החיתולים הטובים ביותר שייצרנו אי פעם, והם יחליפו בתוך מספר שבועות את סדרת האגיס פרידום פלוס הנוכחית".

 

חיתולי האגיס החדשים מיוצרים במפעל חדש בעפולה בו הושקעו למעלה מ 100 מיליון₪!

מדובר במפעל חיתולים העומד בחזית הטכנולוגיה העולמית ומצויד במערכות בקרת איכות מתוחכמות המבטיחות שהצרכנים יקבלו את החיתולים המתקדמים ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר. הוא מצויד במערכת בקרת אקלים ולחות, מוגן לחלוטין מפני מזהמים חיצוניים ותהליך הייצור כולו מתבצע ללא מגע יד אדם, לרבות אריזה אוטומטית המבטיחה היגיינה מרבית.

על החיתול החדש

חיתולי האגיס פרידום דריי מאופיינים בטכנולוגיית ה- Quick Dry המאפשרת ספיגה מהירה במיוחד של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק כך שעורו נשאר יבש ומוגן.

בחיתול החדש יש מותנית גמישה, ייחודית רק להאגיס, שמייצרת סטנדרטים חדשים בקטגוריה של רכות וגמישות. בנוסף, גזרת חיתול אלסטית וחומרי גלם רכים במיוחד, מייצרים התאמה מושלמת לגוף התינוק.

 

רוצים לנסות?

בימים הקרובים תישלחנה ערכות התנסות מפנקות לעשרות אלפי הורים שירצו להתנסות בחיתול החדש עוד לפני שיגיע למדפים!

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

קיבלתי לנסיון את החיתול החדש האגיס פרידום דריי -HUGGIES FREEDOM DRY  וממש הצטערתי שלא היה קיים בתקופה שילדיי היו עדיין עם חיתולים...

ראשית החיתול דק יותר, קל יותר ונראה יותר עדין ורך למגע.

 

לאחר שמצאתי תינוק לנסות עליו את החיתול גיליתי שהוא גם סופג נהדר, ונראה נוח למדי לדוגמן החמוד...

 

לעומת חיתולים אחרים, סיפרה לי האמא, אין דליפות מהצדדים ובחגורת המותניים ההידוק מושלם.

 

מומלץ.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?