ספר חדש המכיל 4 דגמים קלים להרכבה ללא דבק או מספרים והלוקח את הילדים אל עולמם המופלא של דחפורים, טרקטורים ובולדוזרים אותם הם רואים מעת לעת פועלים באתרי הבניה או בצדי הדרכים.

המכונות עליהם מדובר בספר זה הם כלי רכב מדהימים ששינו את העולם. כלי רכב אלו מאפשרים לנו לבנות מבנים נפלאים, לסלול כבישים ומנהרות, ולבצע עבודות מסובכות שלא ניתן לבצע באופן ידני. כל כלי כזה בנוי במיוחד לביצוע עבודה מסוימת. לעיתים עובדים כמה כלים יחד לביצוע משימה מורכבת.

הספר "מרכיבים מכונות בתלת-ממד" לוקח אותנו לעולמם המופלא של הדחפורים, הטרקטורים והבולדוזרים, הפועלים ללא לאות באתרי הבנייה. ספר מקסים ומהנה, המכיל מידע מרתק לראשית קריאה על סוגי כלי הרכב השונים ואיורים ססגוניים ומרהיבים המעוררים לחיים את אתר הבנייה ההומה.

 

בין דפי הספר הקשיחים נמצאים ארבעה דגמים של מכונות (דחפור, מעמיס תבואה/שופל, משאית עפר ובולדוזר), פשוטים להרכבה: אין צורך בדבק או במספרים, אלא רק להוציא את החלקים ולחבר אותם זה לזה לפי המספרים. ההרכבה בדגמים היא חלק מהלמידה והיא חשובה להורים לא פחות מגימיק ההרכבה.

ספר נוסף בסדרה: הספר "מרכיבים דינוזאורים בתלת-ממד" שלוקח אותנו לעולמם המופלא של היצורים הענקיים, ששוטטו על פני כדור הארץ לפני מיליוני שנים.

 

מומלץ לגילאי 4 ומעלה (מכיל חלקים קטנים).

 

 

 


עוד באותו נושא

דפדף - הספר שלא ידע לקרוא

בספרייה קטנה נולד ספר חמוד עם כריכה צהובה. אבל... הספר לא ידע לקרוא. לא את שמו ולא את הסיפור שבתוכו.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

מתן וסיון קיבלו את הספר "מרכיבים מכונות בתלת-ממד" ומיד ישבו לקרוא בו בעניין רב, מתן הקריא לסיון על כל מכונה ומכונה בפירוט וביחד הם גם ניסו לדמיין את הרכבים השונים פועלים בשטח...

ואז, הם ניגשו למלאכת הרכבת הרכבים.

 

לסיון בת 4.5 ההרכבה היתה קשה מידי, לכן היא עזרה בלהוציא את החלקים ולהפריד אותם, ומתן בן 9 הרכיב אחת אחת את כל המכונות עד שסיים את כולן.

לי לא נותר אלא להתלהב מהשקט הפתאומי שזכיתי בו ולהתקרב אליהם מדי פעם כדי לצלם...

 

מומלץ בחום, לא לקטנטנים!!!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?