בשעות הפנאי נהגה לאפות למשפחה, ידידים ומכרים ותמיד קיבלה מחמאות על מעשי ידיה. לפני כשנתיים למדה לאפות את העוגות הקטנות הנקראות קאפקייק, התאהבה בהן והבינה שזה מה שהיא רוצה לעשות בחיים. מאז הכל הסטוריה.

בגיל 15 עלתה נטלי לבדה מרוסיה לישראל בתוכנית נעל"ה (נוער עולה לפני הורים). היא התאקלמה בארץ ובהמשך התחתנה והיום היא אמא לשתי בנות, בת 4 ובת שנה וחצי. משפחתה, אגב, מתגוררת עד היום ברוסיה.

במשך שנים עבדה נטלי כחשבת שכר בחברה גדולה. בשעות הפנאי נהגה לאפות למשפחה, ידידים ומכרים ותמיד קיבלה מחמאות על כל מעשי ידיה. לפני כשנתיים למדה לאפות את העוגות הקטנות הנקראות קאפקייק, התאהבה בהן והבינה שזה מה שהיא רוצה לעשות בחיים.

תחילת הדרך

קאפקייק זה משהו מפתיע, מיוחד, אישי, כייפי. הקאפקייק יכול להיות קטן או גדול, מתאים למבוגר או לילד - יש בו קסם אמיתי.

 

מדובר בתחום שבארץ הוא רק מתחיל, אבל בחו"ל הוא כבר מאד מפותח.

נטלי מספרת שחשוב לה שאנשים ידעו שקאפקייק יכול להתאים בעצם לכל אירוע, ולכל רגע בחיים. לא צריך חגיגה מיוחדת בשבילו:

אם אתם סתם רוצים לקפוץ לחברים ולהביא משהו מתוק, אם בא לכם לפנק את עצמכם, את הילדים - אפשר להתאים קאפקייק לכל רגע בחיים, זה נגיש וקיים ולא צריך אירועים מיוחדים. זה יכול להיות מאד מנחם וקטן ואינטימי וזה יכול להיות מאד חגיגי ועצום ומרגש - תלוי לאן לוקחים את זה.

כמו שאנחנו אוהבים עוגות והן נכנסו ללב שלנו, כך היא מאמינה שיבוא יום וגם הדבר הקטן הזה ייכנס אליו.

 

בבושקה - הבית של הקאפקייק

וכך פתחה נטלי עסק קטן לאפיית קאפקייק בנוסף לעבודתה, בתקווה שבהמשך הוא יגדל ויתפתח.

היא חיפשה שם שיהיה קשור לקאפקייק מצד אחד ושיהיה קשור למקום ממנו היא באה מצד שני, ומצאה שבבושקה הוא שם שמדבר אליה ומהווה סוג של בית עבורה ושזו גם מילה שאנשים מכירים, וכך נולד השם: בבושקה הבית של הקאפקייק.

ובאמת היום בבית של הקאפקייק אפשר למצוא קאפקייק מכל הסוגים ולכל מטרה.

לילדים, בטעמים שילדים אוהבים, ומקושטים עם בצק סוכר, עם קרמים בצורת קצפת וכד' ועם סוכריות צבעוניות וכל מה שמדבר לילדים.

בהיותה אמא בעצמה, מכירה נטלי היטב את הקהל הצעיר ואת כל הבקשות המיוחדות שעשויות להתלוות, והיא ערוכה למלא כל בקשה כזו, כמו למשל במקרה של יום הולדת בנושא מסוים היא יכולה לאפות גם עוגה באותו נושא שתשלים את האווירה סביבה נבנה האירוע.

עוד קאפקייקים מעולם הילדים הם קאפקייקים לגני ילדים, למשל אמא/אבא שבת, מסיבות לחגים וכד'.

 

למבוגרים, בנוסף על האפשרויות הרגילות שלעיל, אם מעוניינים בזילופים מיוחדים אפשר להזמין גם אותם.

בקיצור, מדובר בדבר מקסים וטעים שאפשר להזמין לכל מסיבה ולכל נושא: יום נישואין, מסיבת רווקות/רווקים, חג האהבה למי שרוצה להפתיע את בת/בן הזוג ועוד...

חשוב לציין שגודל הקאפקייק של נטלי הוא בדרך כלל בינוני ולא ענק במיוחד, על מנת שיהיה נגיש גם לילדים וגם למבוגרים שלא צריכים לאכול כמויות אדירות של מתוק.

 

מה בהמשך?

"הייתי רוצה שהקאפקייק ייכנס לכל בית בישראל. שכל מי שרק יחשוב על משהו מתוק, שבא לו משהו קטן, שיחשוב על קאפקייק. שלא יהסס להזמין או אפילו להכין בעצמו קאפקייק..." אומרת נטלי.

בנוסף היא מתכוונת להתחיל להעביר סדנאות קאפקייק לילדים ולמבוגרים.

"אנשים חושבים שזה משהו שמאד קשה להכין", היא מסבירה, "ואני רוצה להעביר להם שזה משהו שקל להכין בבית באמצעות כלים פשוטים ביותר".

איזה טיפ היית נותנת להורים אחרים שפתחו עסק?

עבור מי שרוצה לפתוח עסק ולהוביל משהו חדש אני חושבת שהחוכמה היא להתחיל את זה בקטן, עם המון סבלנות, ולתת לזה את המקום לפרוח. הסבלנות בסוף משתלמת.

ליצירת קשר עם נטלי

דוא"ל: natalibarski80@gmail.com

פייסבוק: babushka- קאפקייקס מעוצבים לכל רגע בחיים

טלפון: 050-4014981

 


עוד באותו נושא

שרון רקנט גרגייר - שירת הים

האם כל ילד יכול להיות בעל בטחון עצמי, להכיר את החוזקות של עצמו ולגלות מנהיגות? אם זה תלוי בשרון רקנט גרגייר – התשובה היא בהחלט כן!

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?