" />

מחול, הפנינג חנוכה, קסמים, הדלקת נרות ועיר התנ"ך עם 62 מונומנטים גדולים ומרהיבים, ממגוון סיפורי התנ"ך וכמובן המונומנט הגדול והמרשים ביותר מסוגו: תיבת נח הגדולה בעולם!

אירועי חנוכה בסינמה סיטי ירושלים

ביום חמישי 18.12 להקת המחול פעימה ממעלה אדומים תתארח בסינמה סיטי להדלקת נרות ולמופע מחול בסגנון היפ הופ, ג'אז ומחול מודרני.

מדובר במופע מרהיב שייקחו בו חלק 300 ילדים.

המופע יתקיים ברחבה המרכזית בסמוך למזרקה.

 

ביום שני 22.12 יתקיים האירוע המרכזי בשת"פ עיריית ירושלים

בשעה 11:30 יחל הפנינג חגיגי בסינמה סיטי, שיכלול כ-30 דמויות מחופשות מסרטים, וגיבורי חנוכה שיתהלכו ברחבה ויצטלמו עם הילדים והופעות שטח כולל תזמורת.

בשעה 16:30 יתחיל האירוע המרכזי עם הופעות של קוסם, להקת ילדים מקומית, המופעים "תותית גיבורת על" ומופע של כוכבת הילדים דון לני גבאי.

ההפנינג יכלול הדלקת נרות חגיגית.

 

** הכניסה חופשית

** חניה חינם בחניון הלאום

 

האטרקציה המרכזית בסינמה סיטי :

עיר התנ"ך: 62 מונומנטים גדולים ומרהיבים, ממגוון סיפורי התנ"ך שעיצבו את המורשת היהודית שלנו והמונומנט הגדול והמרשים ביותר מסוגו: תיבת נח הגדולה בעולם! 30 מ"ר אורך! בשטח של 300 מ"ר המציגה למעלה מ-100 זוגות של חיות בגודל טבעי שנכנסו לתיבה על פני שטח של 4400 מ"ר, ממוקמת "עיר התנ"ך" המציגה למעלה מ- 62 מיצגי ענק גדולים ומרהיבים, ממגוון סיפורי התנ"ך המוכרים והאהובים – אדם וחווה, נח והמבול, מגדל בבל, עקדת יצחק, משה בתיבה, יעל וסיסרא, דוד וגולית ועוד...

בכל מיצג כתובים הפסוקים אודות המיצג שיעשירו את החוויה של המבקרים, מדריכים ידריכו את קהל הרחב בחינם בשעות קבועות מראש ותוכניה אודות המיצגים תעשיר את הידע אודות כל מיצג.

 

כאמור, אחד המונומנטים הבולטים הינו תיבת נח הגדולה בעולם – 30 מ"ר אורך, 10 מ"ר רוחב בשטח כולל של 300 מ"ר ובגובה של 6 מטר. בתיבה מוצגים זוגות החיות שעלו לתיבה בגודל טבעי. לתיבה ניתן יהיה להיכנס בקבוצות מאורגנות ולהסתובב ולהצטלם בין החיות.

בתיבת נוח יוצג סרט טבע מרשים שיראה את איתני הטבע השונים בשיא עוצמתם וכוחם, כך שהצופים יוכלו לחוש את עוצמתו של המבול. 

 

בנוסף יוכלו המבקרים לשוטט במתחם בין הסיפורים המרגשים של התנ"ך ולראות סצנות מומחשות של סיפורי המקרא. בחג יסייעו שחקנים לקהל המבקרים לחוות חלק מהסיפורים בשילוב הפעלות לכל המשפחה.

 

בעיר התנ"ך יתקיימו סיורים מודרכים ללא תוספת תשלום, ברכישת כרטיס כניסה.

כניסה לתיבת נוח ולצפיה בסרט: ילדים בעלות של 5 ₪, מבוגר בעלות של10 ₪.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!