חגיגת הצגות איכות בחנוכה: 32 הצגות, ביניהן 7 הצגות חדשות לגמרי, והכל ב 6 ימים!!

חנוכה בתיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער

הצגות תיאטרון אורנה פורת מהווה מוקד משיכה לכל מי שרוצה להעניק לילדיו ונכדיו חוויה תרבותית מהנה ואיכותית, של הצגות הנוצרות על ידי טובי הכותבים, הבמאים והיוצרים בארץ.

 

לכבוד חנוכה יקיים תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער חגיגת הצגות שיתקיימו במספר מוסדות תרבות בתל אביב.

בין התאריכים 24-30 לדצמבר יעלו 32 ההצגות, בהן 7 הצגות חדשות: "עלי באבא וארבעים השודדים", " המשאלה הגדולה", "זרעים של אמת", "המתנה של ג‘ק", "פלפלים", "שבעת הגמדים ושלגיה" ו-"הארגז של ביאליק".

כמו כן יעלו ההצגות: רובין הוד, הנעליים של אדון סימון, שרלוק הולמס, מחסן השטוזים של דתיה, מרק כפתורים, טרופותי, שועלון מחפש חברים, זהבה ושלושת הדובים, מולאן, פרצוף חמוץ ועוד.

 

לאחר הצפייה בהצגות שבמוזיאון ת"א ומוזיאון ארץ ישראל יוזמנו המבקרים, ללא תשלום נוסף, לסיור בין כתלי המוזיאון בו יחשפו הילדים ומשפחותיהם ליצירות השונות.  

 

לפרטים נוספים על ההצגות ולהזמנת כרטיסים: http://www.porat-theater.co.il/show_board.php

 


עוד באותו נושא

TikTok Live – טיקטוק לייב!

מופע הטיקטוק הגדול של ישראל עם כוכבים בינלאומיים בחג החנוכה הקרוב!

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אילו הייתי צריכה לבחור הצגה אחת בלבד לקחת אליה את ילדיי בחנוכה השנה – ללא ספק הייתה זו אחת ההצגות של תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער.

 

זהו תיאטרון שכל אחת מההצגות שלו נכתבת ומבוימת על ידי הטובים ביותר, תמיד יש ערך מוסף ומוסר השכל ותמיד גם הילדים וגם אני נהנים מחוויה כייפית שאפשר לספר ולדבר עליה גם שבועות רבים לאחר מכן.

 

אני אשתדל לפרט בימים הקרובים על כל אחת ואחת מהצגות הפסטיבל ולכתוב חוות דעת כמו גם בדיוק לאיזה גילאים היא מתאימה כדי שיהיה לכם יותר קל להחליט לאיזו מהן לקחת איזה ילד, אבל באמת שכל ההצגות מומלצות בחום לכל המשפחה!!

 

חג אורים שמח!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!