מותג חטיפי הדגנים הוותיק והאיכותי CORNY, מרענן את סדרת קורני קלאסי באריזה משפחתית, ומשדרג את אריזות המוצרים לכיתוב בעברית ובנראות עדכנית.

CORNY באריזה משפחתית

חטיף CORNY מכיל רכיבים משובחים כגון סיבים תזונתיים התורמים לתחושת שובע, תוספי פירות ואגוזים המוסיפים למרקם הייחודי ושוקולד משובח הממתיק ומעשיר את הטעם. חטיפי הדגנים של קורני ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים.

 

CORNY באריזה משפחתית מהווה פיתרון מעולה לארוחת ביניים קלה בבית הספר, נישנוש אחה"צ בשעת היציאה לפארק ולחוגים או קינוח משלים לאחר הארוחה.

 

טעמים בסדרה: חטיף דגנים עם שוקולד חלב וקוקוס, חטיף דגנים עם שוקולד חלב ובננה, חטיף דגנים עם שוקולד חלב, חטיף דגנים עם שוקולד מריר מעולה, חטיף דגנים בציפוי יוגורט תות שדה וחטיף דגנים עם אגוזים.

 

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

עד כמה שאני מנסה להנהיג בבית תזונה בריאה, ולהסביר לילדים איזה מזונות עדיפים יותר ואיזה פחות, לרוב נמצאים אצלנו בבית גם חטיפים מסוגים שונים.

 

אז אני לא יודעת אם זה שמשהו מכל ההסברים וההטפות שלי על בריאות אכן נקלט אצל הילדים בראש, או שחטיפי  CORNYפשוט מאד טעימים, אבל כשהילדים רואים מדי פעם CORNY בארון הם בוחרים בהם ראשונים לפני כל חטיף אחר!

 

מומלץ.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!