" />

החופש הגדול מסתיים והשאיר איתו טעם לא פשוט. בין כל האזעקות, הלחץ והדיונים מה עושים היינו אמורים גם להתארגן לשנת הלימודים. את קניית הספרים ערכתי איכשהו עוד בתחילת החופשה אך נשאר להצטייד בציוד המשלים: מחברות, מדבקות, קלמרים...

ניקניים - מוצרים אישיים

מה עושים כשלא ממש רוצים לצאת מהבית? מתחילים לחפש ברשת. הקניות ברשת הן בעיני פתרון להכל - כשאין זמן, כשנזכרים במשהו דווקא בלילה, כשמחפשים משהו מקורי ופשוט כשלא בא להדחק בחנויות או לצאת בזמן אזעקות.

"ניקניים" היווה בשבילי פתרון לקניות. לפני הכל, כחול לבן. ובתוך כל הסולידריות הישראלית- נהניתי לקנות משהו שהוא ישראלי, שהוקם על ידי זוג שחיפש משהו אחר ובנה מפעל של מוצרים ממותגים איכותיים.

המוצרים כולם אישיים- מה כוונה? על כל מוצר ניתן לכתוב את שמו של הילד ויש לזה יתרון גדול כשאתם מגדלים בנים שממש אבל ממש לא בא להם לעטוף מחברות או להדביק מדבקות. אבל חוץ מזה תראו לי ילד ואפילו מבוגר שלא מתרגש לקבל מחברת או ספר עם שמו מתנוסס עליה. אפילו לי יש אחת כזאת, שהתלהבתי לקבל ועוד יותר מתלהבת להשתמש.

מה קנינו?

התחלנו במחברות. כל אחד בחר את הדגם האהוב עליו ואת הסוג- ספירלה לגדולים ורגילות לקטנים. וכמובן שורות, משבצות וכו'. פצפון הבית הרכיב לו סט עם מערכת שעות וקופסת אוכל שבינתיים הפכה למקום אחסון לכל הבובות הקטנות של גיבורי על. על הדרך גם הזמנתי ספר יום הולדת אישי מתנה, שבו חוגג יום ההולדת מככב בסיפור וחוברת לימוד ציור לאמצעי.

המוצרים הגיעו עטופים עם כרטיסי ברכה וארוזים אחד אחד, בצורה מקסימה. הילדים התרגשו מהמחברות וחוברת הציור התגלתה כקניה מעולה, כיוון שהיא העסיקה את שני הבנים שלי למשך יום שלם, מה שהיה מצוין בזמן שאני פחות התלהבתי לצאת מהבית בין אזעקה לאזעקה.

את ספר יום ההולדת שלחנו ישירות לחוגג הביתה, כי מי לא מתלהב לקבל חבילה. לא חייבים לשלם עם משלוח, ניתן פשוט לאסוף את המוצרים מהמרכז, הם נמצאים בראשון לציון ובכל איסוף תזכו ליחס אישי, ככה מבטיחים.

 

ועכשיו הקנייה הבאה שלי היא מחברות מתנה לראש השנה.

 

בימים הקרובים ישנם 30 אחוז הנחה על המוצרים וזו בעיני סיבה מצוינת להתארגן למתנות ראש השנה. המחברות האישיות יכולות להגיע בעיצוב של ספר מתכונים אישי או מחברת. בעיני זה מקורי ומוצלח ובעיקר חוסך לי זמן להסתובב בחנויות.

 

מה עוד תמצאו שם

חוברות לראש השנה, ערכות אמא/אבא שבת לילדים ולגנים, חוברות ללימוד ציור שלב שלב ועכשיו גם ליין חדש של ימי הולדת, שמיועד לעיצוב מושלם של השולחן.

 

לפרטים נוספים:  http://www.nickname.co.il/

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

כזה מגוון עצום של מוצרים - במקום אחד ובהתאמה אישית! תענוג עצום לילד שמקבל אותם.

 

אהבתי את חוברות הצביעה וההפעלה עם שם הילד, את חוברות ה"לצייר בקלות" ובכלל- כל הסטים של תחילת שנת הלימודים מהווים מתנת תחילת שנה מקסימה לאלו שנוהגים להעניק אחת לילדיהם.

 

מומלץ!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!