סלון לניקוי כינים וביצי כינים במכשור ירוק וללא חומרי הדברה, באישור משרד הבריאות, ה-FDA וה-CE.

החל מגיל מסוים של הילדים, מסרק צפוף ותכשירים למניעה/נגד כינים עשויים להפוך למצרך של קבע בבית. אם הילדים נדבקים, הרי שהטיפול עצמו הוא מאתגר-משהו, היות ורוב הטיפולים הנפוצים מכילים כימיקלים רעילים וכמו כן מצריכים עבודה קשה וסבלנות לכל הסירוקים ופליית הכינים והביצים שנראה שלא נגמרות...

 

לכן כששמעתי על מכשיר ירוק ומהפכני לחיסול הכינים וביצי הכינים, בעל יעילות של 100% וללא שימוש בחומרים כימיים – הייתי חייבת ללכת ולבדוק אותו בעצמי!

אני מודה, לא נידבתי את ראשי ולא נדבקתי במיוחד בכינים לצורך הבדיקה, אבל במהלכה כן פגשתי כמה מטופלים (שביקשו להישאר בעילום שם) שנראו סובלים מאד בדרך פנימה והרבה יותר רגועים כעבור שעה קלה.

 

אז במה מדובר?

Hit the Nit, הוא סלון חדש, נקי ונחמד לניקוי כינים וביצי כינים הנמצא במרכז תל-אביב. הסלון הוקם על ידי שתי אחיות שעובדות בו יחד בכיף מה שהופך את החוויה המתוחה לעיתים של סילוק הכינים למשהו שנעשה באווירה משפחתית ונעימה.

ב Hit the Nit צוות מוסמך, סבלני ומסור ששמח לתת הסבר מפורט על הטיפול כמו גם על מניעת הדבקות חוזרת בכינים בעתיד.

בנוסף קיימת במקום פינת הפעלה נעימה לילדים עם משחקים שיעבירו את זמנם כשהם ממתינים בתור, וכן מסכי טלוויזיה שישעשעו אותם במהלך הטיפול.

 

מכשיר ירוק לניקוי כינים

השמדת הכינים וביצי הכינים נעשה באמצעות מכשיר חדשני וירוק ('Louse Buster'), שפותח באוניברסיטת יוטה בארה"ב. הטיפול המתקדם מבוסס על חום ומטפל בבעיית הכינים וביצי הכינים וכן מבטיח להשמידן ב- 100% בטיפול אחד. משך הטיפול כשעה, והטיפול מתבצע על- ידי מטפלים שהוסמכו לכך ואינו מכיל חומרים כימיים כלל!

המכשיר מאושר על-ידי משרד הבריאות הישראלי, ה-FDA (מנהל התרופות האמריקאי) וה- CE (תקן אירופאי לציוד רפואי).

המכשיר, אשר עושה שימוש מבוקר באוויר מחומם ובטכניקת טיפול ייחודית, מספק דרך בטוחה, מהירה ויעילה לחיסול כינים וביציהן ומהווה פתרון נפלא בכל גיל אבל בעיקר בילדים כיוון שהוא מתאים לטיפול בכינים בצורה בטוחה ויעילה ללא שום חשש מחומרים מזיקים.

 

 

לפרטים נוספים: http://www.hitthenit.com או 03-6528884.

הצטרפו אלינו בפייסבוק - Hit the Nit

 

עוד באותו נושא

הדרין ONCE

טיפול אחד בלבד של 15 דקות להשמדת 100% מהכינים וביצי הכינים. כי למה לטפל בכינים פעמיים?

בייגלה ספארי

לאור הצלחת בייגלה ספארי מרחיבה בייגל בייגל את הסדרה ומשיקה בייגלה ספארי – בטעם גריל בצורת חיות שבא לטרוף!

התגובות שלכם ...

חוות דעת

לפני כמה ימים יצאנו לבלות באיזו אטרקציה, ואחת האמהות ביקשה מהילדים להצטופף כי היא רוצה לצלם "סלפי". 8 בני משפחה ומכרים קירבו ראשים לתמונה ואני נשבעת שיכלתי ממש לראות את הכינים קופצות בשמחה מראש לראש לבקר חברות...

 

באותו רגע נזכרתי בביקור שלי בסלון Hit the Nit בתל אביב, בניקיון, בשלווה ובמקצועיות בהן טיפלו שם בכל ילד וילדה. בלי חומרים כימיים, בזריזות, בלי בכי ובלי בלגן.

 

והכי חשוב- נתנו לכל ילד ולכל ילדה הסבר מפורט איך לשמור על היגיינת הראש ומדוע זה כל כך חשוב.

 

מומלץ בחום.

 

מוצרי החודש

שטיח גן ילדים חיות

שטיח רצפה pvc לינולאום עמיד במיוחד מתאים לגני ילדים ומאפשר משחקי חיות שונים (למידת הצלילים, הליכה וכו׳).
גודל 150x250 ס״מ.

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?