כפיר קוזלובסקי כבר צבר קילומטרים רבים על המון מכוניות, אבל בדלתות של מכשפות ושם כל כך מצחיק הוא עוד לא פגש.

אופל מריבה - מכונית עם דלתות של מכשפות

זה שוב אני, כפיר. אני מאוד אוהב מכוניות. בזמן האחרון אני הכי אוהב את המכוניות מביצי ההפתעה של ספידי מקווין מהסרט מכוניות. בכל ביצת שוקולד ישנה מכונית מהסרט ומדבקות שלפעמים נדבקות ולפעמים לא. אף מכונית שאבא מביא לנסיעות מבחן, לא יוצאת מביצי ההפתעה וחבל.

השבוע נהגנו ביחד במכונית חדשה בארץ. סבא אריה כבר נהג בה מזמן באירופה. למכונית קוראים אופל מריבה וזה מצחיק. מריבה זה כמו לריב ואני לא אוהב לריב. נסעתי גם באופל אדם וזה כמו גוף האדם. האופל מריבה מאוד מיוחדת ויש בה דברים שאין באף מכונית אחרת.

אתם יודעים איך נכנסים למריבה? מהדלת! אבל הדלת הפוכה ונפתחת מהצד של אבא לאחור. אם פותחים את שתי הדלתות באותו הצד זה כמו דלת של מכשפות. אני עמדתי באמצע וצעקתי לאבא בהה. הוא מאוד נבהל. בגלל הצורה של הדלתות, קל מאוד להכניס סל-קל או מושב של ילדים קטנים. גם קל מאוד לצאת ולהיכנס מהמכונית. לסגור את הדלת זה כבר קשה ואני הייתי צריך לבקש עזרה מאבא.

 

[לצפייה לחץ כאן]

כל המושבים מאחור יכולים לזוז, כמו במכונית שלנו בבית וזה מאוד מיוחד. אני ביקשתי מאבא להזיז רק את המושב שלי לפנים כדי שאני אשיג תמיד. יש גם דלת סודית שנפתחת ואפשר דרכה לעבור לתא המטען. זה הכי מצחיק, כי אפשר לעשות שיגועים ולהפחיד את מי שפותח את תא המטען. כדי לפתוח את הדלת הסודית צריך כוח. בגלל שאני אוכל חלבון שנכנס לשרירים ואני מתאמן, יש לי המון כוח. אבא לא מתאמן.

אבא אמר שלמריבה יש מנוע טורבו. לא הרגשתי את הטורבו. אבא הסביר לי שלא כל טורבו צריך להרגיש, אבל כל טורבו צריך להרגיש ואני לא הרגשתי! אפשר להגביר את המהירות במריבה, אבל זה לא אוטו מרוץ. אפילו לביא ואמא נהנו מהנסיעה וזה אומר שלא הייתה מהירות. אני מאוד אוהב מהירות, כי מהירות זה הכי כיף בעולם.

בתא המטען של המריבה אפשר להכניס המון דברים. גם העגלה של לביא עם האמבטיה, נכנסה פנימה. אמא לא הגיעה לסגור את דלת תא המטען ואבא אמר לה שנשים נמוכות צריכות לקחת שרפרף קטן כדי להגיע למעלה. לי יש שרפרף ליד הכיור, כדי לשטוף ידים אחרי השירותים. במכונית אני לא צריך שרפרף כי אני אלוף במכוניות.

בנסיעה לא שמענו מוזיקה מהטלפון וגם לא היה לנו מסך גדול עם כל מיני כפתורים. אבא אמר שלפעמים רדיו פשוט בלי חיבור לטלפון, מספיק. אני כן אוהב שיש חיבור לטלפון ומסך צבעוני וגדול. בנסיעה השניה הבאתי את הגיטרה ושרתי לאבא שירים שאני כותב. את השירים שלי, אבא הכי אוהב.

אני אוהב את המריבה, אפילו שהיא לא מכונית מרוצים. אני גם אוהב את הצורה של הסמל של אופל כי יש בו ברק ועיגול. אבא אומר שהיא עולה 112,000 שקלים ושלאופל יש מכוניות יותר חסכוניות. גם אבא חושב שהמריבה מאוד נוחה. אני חושב שגם לביא ואמא אהבו את המכונית כי לביא נרדמה ואמא לא אמרה לאבא להאט כל הזמן.

 


 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!