מי אמר שחגיגת יום הולדת צריכה לעלות הון עתק ולגרום להורים לשבור תוכנית חסכון בכל שנה? יעל גרינברג, אמא מגן יבנה, הרגישה שחייב להיות פתרון אחר – וגם דאגה להביא אותו לכל יתר ההורים שמעוניינים לחסוך וליהנות.

יום הולדת עם איכות – בקלי קלות

אנחנו הישראלים אוהבים לחגוג ובגדול!

וכשזה מגיע לימי הולדת לפעוטות ולילדים שלנו – על אחת כמה וכמה.

בניגוד לימי ההולדת של פעם, עם משחקי החברה שההורים היו מארגנים ובר החטיפים והממתקים הצנוע שהיה מוצב בצד, המסיבות בימינו הפכו להיות ראוותניות, כמעט בכל מסיבה תמצאו מפעיל מקצועי שמגיע לבדר את הילדים והמזנון כבר מזמן לא מכיל פיתות עם חומוס אלא מגוון עוגות ועוגיות מעוצבות בידי אמן...

 

אבל מי אמר שדווקא ככה צריכה חגיגה להיראות?

מי אמר שחגיגה צריכה לעלות הון עתק ולגרום להורים לפתוח תוכנית חסכון בכל שנה?

בתוך תוכי ידעתי שחייב להיות פתרון אחר, לא פחות יצירתי, לא פחות חווייתי, לא פחות כייפי עבור הילדים והאורחים שלהם, אבל הרבה יותר משתלם מבחינה כלכלית. ואכן, כמו שאומרים, יגעת ומצאת – תאמין!

 

ב"מסיבה בקליק" בהנהלת יעל גרינברג מצאתי בדיוק את מה שחיפשתי!

ערכות הפעלה לימי הולדת שבאמצעותן ניתן להעניק לילדים חוויה משפחתית, חמה וכיפית שבה כולם משתתפים. הערכה מגיעה עם כל הציוד המקצועי שמפעילים מגיעים איתו לימי הולדת - רק ללא המפעיל כשהמטרה היא שההורים יכולים להיות חלק מהחוויה ולא רק לעמוד מהצד לצלם לחייך...

ב"מסיבה בקליק" הבינו מה שהרבה הורים שכחו בשנים האחרונות, וזוהי העובדה שהילדים לא מחפשים את כל הריגושים המפוארים אותם אנו רוכשים באלפי שקלים! מה שהופך את האירוע, יום הולדת או כל אירוע אחר, לקסום ומרגש הנו האווירה, השמחה, הביחד, המשפחה.

וחבילת ההפעלה העצמית נועדה לתת לילדים יום הולדת עם זיכרונות משותפים שילוו אותם לשנים רבות, ואילו להורים את האפשרות להתחבר לילד שבהם וליהנות יחד עם הילדים.

לפי דעתי זהו המתכון הבטוח להפוך מסיבת יום הולדת למוצלחת, חווייתית ובלתי נשכחת הן עבור הילד כוכב המסיבה, הן עבור ההורים וכמובן - עבור האורחים...

 

ערכות קונספט – יום הולדת נושא

ב"מסיבה בקליק" תמצאו ערכות יום הולדת לפי נושאים, יום הולדת פיראטים/יות, יום הולדת אתגרי, יום הולדת נסיכות ועוד.

כל ערכה היא פרי מחשבה ותכנון של חודשים רבים והיא מגיעה מושלמת במאה אחוז! אתם תקבלו לידיכם מזוודה מלאה בכל האביזרים לכל המשימות שנדרשות לצורך יום ההולדת.

 

איך זה עובד?

בבוקר יום ההולדת אתם תגיעו לקחת את הערכה (או, אם אתם ממש עמוסים ומוטרדים, כי בכל זאת יש לכם יום הולדת על הראש, אז שליח יביא לכם אותה עד פתח ביתכם) ותקבלו הסבר מלא על כל אחת מהפעילויות הרבות שבערכה. הערכה מכילה גם כרטיסיות עם הוראות הפעלה מדויקות ושלל רעיונות נוספים מחולקים לפי גיל הילדים כדי שלא יהיה במסיבה שלכם משעמם אפילו לדקה אחת...

לאחר שתקבלו את מזוודת הערכה ותעברו פעם אחת על תכולתה, תראו כמה פשוט לתפעל את הילדים לפי המשחקים והפעילויות שרשומות לכם בכרטיסיות ההוראות שקיבלתם, תניחו אותה בצד ותלכו לעיסוקיכם עד לשעת המסיבה.

או-אז תשלפו את המזוודה, ותתחילו לתפעל את הילדים כמו מפעיל אמיתי להנאת כולם!

למחרת בבוקר אחרי שהתאוששתם וסיימתם לנקות ולארגן את הבית תחזירו את הציוד לצוות "מסיבה בקליק" כדי שגם ילדים אחרים יוכלו ליהנות ממנו.

אל תשכחו לשלוח ליעל תמונות של הילדים המכייפים!!!

 

 

לפרטים נוספים:

אתר: http://www.clickparty.co.il/ , שירות לקוחות: 052-6466455.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

קראו על החוויה האישית שלי כשערכתי לבתי סיון יום הולדת 4 מבית "מסיבה בקליק": יום הולדת קרנבל...

רמז: היה שמח!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!