אינטליגנציה רגשית היא חיבור מודע ומושכל של מחשבה ורגש, "גן הרגשות שלי" הנו ספר לפיתוח האינטליגנציה הרגשית מגיל צעיר.

גן הרגשות שלי

באמצעות חיבור נכון בין מחשבות ורגשות אפשר לכוון תגובות מתוך בחירה מודעת בכל תחום בחיים, וכך להגיע להרמוניה, להצלחה ולהישגים, ובעיקר - למיטביות רגשית. באמצעות חינוך לאינטליגנציה רגשית מגיל צעיר נוכל לגדל ילדים מאושרים יותר, בעלי מודעות גבוהה יותר לבחירות בחיי היומיום וליצירת משמעות.

פרופ´ דניאלה קידר היא מומחית בתקשורת אנושית, חוקרת מוח, רגש והתנהגות (אינטליגנציה רגשית). מרצה באוניברסיטאות ובמכללות בארץ ובעולם.

 


עוד באותו נושא

מתי דאגה של אמא הופכת להפרעת חרדה?

אמהות דואגות לילדיהן בכל שלב בחייהם. במקרים חריגים, הדאגה מתפתחת להפרעות חרדה חמורות המשפיעות על המסגרת המשפחתית, על הקשר בין האם לילד ועל דפוסי ההתנהגות אותם הוא מאמץ.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

באחד ממאמריה של הסופרת, פרופ‘ דניאלה קידר, היא כותבת: "מילדות מלמדים אותנו לחשוב ולא מלמדים אותנו להרגיש".

זאת בזמן שהרגשות שמלווים את תחושותיו הפיזיות של האדם הן ‘החיישן‘ שלו לסביבה ולאירועים המתרחשים בה, מה שאומר בעצם שהמודעות לרגש מעשירה מאד את יכולת הניווט הרציונאלי שלו, וכי חיבור נכון בין מחשבות ורגשות יכול להרחיב את רפרטואר תגובותיו של האדם החל מגיל הילדות ועד בכלל, וששימוש במיומנויות אלו עוזר לו ליצור, להוביל ולנהל את תגובותיו ותגובות הזולת לאפיקים רצויים ומלאים יותר מבחינה אישית ובינאישית בכל תחומי החיים.

 

הספר גן הרגשות שלי בא לעזור לפתח בילדים הצעירים בדיוק את המיומנויות האלו.

 

כל חלק בספר מדבר על חוויה אחרת בחיי הילד, ומקיף הן את הצד הפיזי שלה והן את הצד הרגשי. בנוסף מכיל כל חלק מסגרת מיוחדת עם כמה מילים להורים – דגשים מיוחדים שכדאי לתת עליהם את הדעת כשקוראים את הפרק הנוכחי.

 

מומלץ בחום לילדים הצעירים.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!