" />

ספר מהאגדות בסדרת "ספר אישי" העוסק בנושא החשוב: זהירות בדרכים. נסיעה רגילה לביקור אצל סבתא וסבא הופכת למסע הרפתקאות בעקבות גיבורי האגדות.

כשהילד גיבור הספר חוגר את חגורת הבטיחות, כיסא הבטיחות שלו הופך לכיסא מלכות וכללי הזהירות בדרכים נלמדים תוך כדי מרדף אחרי כיפה אדומה שהולכת לבית סבתה. האם היא תגיע בשלום? ואת מי נפגוש בנסיעה הבאה? פיה או אולי דרקון?

 

ספר מתנה זה, בנושא זהירות בדרכים, מהווה דרך נהדרת להסביר לילדים את חוקי הזה"ב בצורה אישית בה הם הגיבורים לאורך כל הסיפור - הרפתקה מפתיעה בנושא החשוב מכל, שמירת חיי ילדנו.

 

את הספר כתבה הסופרת המוערכת סמדר שיר והוא מאושר ומומלץ ע"י הועדה לאישור מופעים ופעילות חינוכית למוסדות חינוך וקהילה של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

 

בספר מהאגדות "נסיך/נסיכת הקליק" אנו מסייעים לילד הקורא להפנים את המסרים החשובים של זהירות בדרכים משום שכאשר הילד הוא גיבור העלילה, קל לו להזדהות עם הסיפור ועם המסרים שבו.

 

זהירות בדרכים הוא נושא חשוב בחינוך הילד בגיל הרך.

הסיפור משלב את הדמויות האהובות על הילדים מסיפורי האגדות כמו סבא ג'פטו וכיפה אדומה, והפנטזיה של הילד להיות חלק מעולם האגדות באה לידי מימוש - אבל רק אם יקשיב לחוקי הזה"ב ויהיה ישוב על כסא הבטיחות וחגור בחגורת הבטיחות.

 

הספר מנוקד ומאוייר בשלל איורים צבעוניים נפלאים, לבנים ולבנות בנפרד, ומתאים לילדים בגילאי 3-7.

ניתן ומומלץ להוסיף את תמונת הילד בעמוד הראשון של הספר ולכתוב לו הקדשה מיוחדת.

 

לפרטים נוספים...

 


עוד באותו נושא

אופס... התביעה התיישנה

מתי מתיישנת תביעה? היא שאלה נפוצה מאוד בעולם המשפט אשר התשובה עליה רחבה ומורכבת מאוד. בתחום נזקי הגוף וביטוח...

התגובות שלכם ...

חוות דעת

יום אחד הגיעה בדואר מעטפה ממוענת לסיון בת הארבע, ובתוכה אריזת מתנה ורודה.

סיון ושני האחים הגדולים שלה פתחו את המתנה וגילו בפנים ספר. התדהמה הייתה גדולה עוד יותר כשבעמוד הראשון הם ראו את תמונתה של סיון!

מייד התיישבה השלישיה העליזה והבנים התחילו להקריא לסיון את הסיפור, כשמעמוד לעמוד ההתלהבות הלכה וגדלה ככל שהם מגלים את השמות שלהם ושל בני המשפחה שזורים בתוך סיפור האגדה.

כשסיימו, פשוט כי לא היו מסוגלים להניח את הספר מהיד עד שסיימו לקרוא הכל, הם רצו אלי להראות לי את הספר הקסום...

 

ספר קסום וצבעוני שמסביר דרך אגדה מצחיקה כללים רציניים של זהירות בדרכים לילדים קטנים.

 

מומלץ בחום!

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?