ליל הסדר הוא בדיוק הזמן להיפגש עם בני המשפחה, לחגוג ביחד וליהנות מסעודה שופעת מטעמים, לקרוא בהגדה, לשיר שירי חג, לשאול את הקושיות ואפילו לחפש את האפיקומן.

ליל סדר עם הילדים בבית מלון

אם אתם רוצים לגוון את חוויית הסדר או פשוט לחסוך לעצמכם את הטרחה שלעיתים כרוכה באירוח כל המשפחה המורחבת, חפשו דילים לפסח ותוכלו לשלב חופשה בפסח עם ארוחת סדר בבית מלון.

במלונות פתאל מציעים לכם ליל סדר מהודר עם תפריטים כשרים שנבנו במיוחד לליל הסדר ומבוססים על מגוון מאכלים מסורתיים וטעימים.

 

ליל סדר פרטי בבית מלון

דרך מיוחדת לחגוג בצורה פרטית עם המשפחה אבל מחוץ לבית, באולם פרטי בבית מלון במסגרת של חופשה משפחתית היא להזמין מראש אולם פרטי לליל הסדר. במרבית המלונות תוכלו להזמין אולמות הפרטיים לארוחת הסדר, כשבאולמות ישנו חזן וכל משפחה מנהלת את ליל הסדר באולם הפרטי בדרך שלה עם תפריט ליל סדר שמציע המלון.

 

ליל סדר עם חזן

אם אתם מעדיפים ליהנות מאווירת השיתוף ולחגוג את ליל הסדר בבית המלון עם יתר אורחי המלון תוכלו לבחור באפשרות השנייה ולערוך ליל סדר בבית מלון שמקיים סדר כללי בחדר האוכל של המלון. בחדר האוכל של המלון תוכלו ליהנות מתפריט ליל סדר מגוון ועשיר ומאווירה מיוחדת מרובת משתתפים.

במבחר מלונות פתאל תהיה לכם אפשרות להשתתף בסדר ציבורי ולערוך את הסדר כראות עיניכם. בתחילת הסדר תקבלו מהצוות של המלון צלחות סדר והגדות, יין לקידוש, כוס לאליהו הנביא, כיפות וכל הדרוש לעריכת סדר כהלכתו.

אופציה נוספת היא להשתתף בסדר המנוהל על ידי חזן, כשהערב מתחיל בהקראת ההגדה ולאחר מכן מתקיימת הסעודה ואחריה ממשיכה הקריאה בהגדה על ידי החזן. במבחר מלונות פתאל תוכלו גם לבחור בין סדר פסח בסגנון ספרדי בליווי פייטן ספרדי לבין סדר פסח בסגנון אשכנזי בליווי פייטן אשכנזי.

 

תפריט לליל סדר

התפריט הקולינארי לליל הסדר משתנה ממלון למלון, אבל בכל המלונות כלולים בתפריטים המיוחדים לסדר מגוון מאכלים כמיטב המסורת.

על השולחנות תחכה לכם צלחת סדר מסורתית ובין המנות שמופיעות בתפריטים תוכלו ליהנות מקרפיון ממולא מסורתי מוגש עם חזרת, גפילטע-פיש, פילה סלמון, מרק צח בליווי כופתאות עוף, מרק צח עם כופתאות קניידלך, טריו עוף ממולא בקר ולשון ברוטב פרטיות, גזר מתוק, פירות יבשים, סלט חסה, כבש אפוי בתנור, דואט סטייק פרגית עם צלעות כבש על מצע פטריות טריות ברוטב יין, כבד עוף קצוץ, סלט שנחאי, מבחר בשרים קרים, קדירת בטטה ברוזמרין ואורגאנו ועוד הרבה הרבה מטעמים אחרים.

סעודת ליל הסדר מתחילה במנות ראשונות, משם עוברים לעיקריות ומקנחים במבחר מנות אחרונות. מה שבטוח- אף אחד לא יישאר עם בטן ריקה...

 

 

ושיהיה חג שמח!!!

 


עוד באותו נושא

סיפור השואה מדור לדור

איך מסבירים לפעוטות את יום השואה? ומה הקשר של כל אלו לחג הפסח, לבת פרעה ולמשה רבנו?

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!