קולקציה חלומית השואבת השראה מימי האבירים, הנסיכות, האמיצים והאמיצות. לא מדובר כאן בעוד תחפושת אלא במשחק תפקידים אמיתי שהילדים לא ירצו להפסיק לשחק במהלך כל השנה ויודעים מה? האיכות המוקפדת גם תאפשר את זה!

שלומית ליבנת התחילה את דרכה בסין הרחוקה כשאחרי לימודי סינית באוניברסיטת ירושלים טסה לסין וגרה בה תקופה מסוימת, למדה סינית וטאי-צי. רק לאחר מכן המשיכה ללימודי עיצוב - מולטי-מדיה ועיצוב אתרי-אינטרנט. כשהבן השני שלה נולד לקחה הפסקה מהעבודה במהלכה עשתה תואר שני בתוכנית הבין תחומית בתל-אביב...

 

תחילת הדרך

מאז שבנה הצעיר נולד נהגו חמיה וחמותה לבקר באופן תדיר, לשחק ולהתבונן בילד הרך. חמותה הייתה לא אחת אומרת "קיקימון" (תסתכל עליו, באידיש), "תראה כמה נוח לו בזה..." וכך התחילה שלומית לשים לב מה הילד אוהב, מה נוח לו, איזה בדים נעימים לו, איזה גזרות טובות יותר ואיזה פחות וכד'. מאחר שגם תמיד חיבבה תפירה הצפייה הזו בילד היא שהובילה בסופו של דבר לקולקציה של תחפושות שנוחה לילדים, ושכיף להתחפש ולהשתמש בה כל השנה.

"בהתחלה תפרתי תחפושות לבנים שלי, לא התכוונתי למכור לאף אחד או לתפור למישהו נוסף", היא מספרת, "אבל כשבהריון שלישי נולד לי בן שלישי והבנתי שככל הנראה לא תהיה לי בת, החלטתי שהדרך שלי לחוות בנות תהיה דרך היצירה והתחפושות של בנות, שמלות ונסיכות".

Kikimoon, תחפושות מעולם אחר

שלומית רואה את התחפושות כמשחק, כצעצוע לכל השנה ולא כאביזר לפורים ותו לא ומכאן בעצם צמח הרעיון ליצור קולקציית תחפושות איכותית, שתהיה נוחה ללבישה ולמשחק כאחד.

התחפושות שלה הן איכותיות מבחינת הבדים, התפירה, הגזרות הן נקיות ופשוטות והכל ניתן לכיבוס במכונה!

ההשראה היא בעיקר בגדים תקופתיים, ימי הביניים, אנגליה הויקטוריאנית וכד', אבל לכל תחפושת יש את השם שלה כראוי לה כך שכל ילד או ילדה יכולים למצוא את הדמות אליה הם מתחברים.

אגב, שלומית עושה הכל בעצמה, משלב התכנון, העיצוב, ההפיכה לגזרות, אז היא נותנת את זה לגזרן ולתפירה כשהכל נעשה בארץ בכמויות של בוטיק ובעבודת יד.

מה בהמשך?

החזון של שלומית הוא שלא יהיה ילד בלי תחפושת או שתיים בארון הצעצועים שלו, לכן היא מתכוונת להמשיך ולשווק תחפושות שיהיו איכותיות מספיק לשמש את הילדים שמשחקים בהן פעמים רבות במהלך השנה ולא רק לפורים וכמובן, להרחיב את הקולקציה בדגמים חדשים ויפים לא פחות מאלו שיש בה היום.

איזה טיפ היית נותנת להורים אחרים שפתחו עסק?

אצלי עבד התהליך שעברתי עם עצמי שהוא בעצם הכרת בכישרון שלי, ההבנה במה אני טובה, ולא לפחד אלא להגדיר את זה כנסיון שאני חייבת לעשות פעם אחת בחיים כדי לדעת האם אני מסוגלת.

ברגע שהגדרתי את זה כנסיון ונכנסתי לזה קיבלתי כוחות עצומים וסיפוק עצום!

להוציא שמלה, קולקציה, לדעת שעשית משהו ואין עוד כזה בשום מקום בעולם! זה מחזק מאד!

ליצירת קשר עם שלומית

דוא"ל: smenaged@gmail.com

פייסבוק: https://www.facebook.com/kikimoona

טלפון: 054-5566362

 


עוד באותו נושא

עשר מכות מצרים לעצמאית המתחילה

הרשי לי להביא לך כאן את "עשר המכות" של כל עצמאית מתחילה בכדי שלא תחזרי על טעויות שאחרות עושות

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?