" />

הצגת הילדים "חיפזון וזהירון" תלמד את הילדים איך להיזהר בדרכים.

ילדים היזהרו בדרכים!

סדרת הטלוויזיה האהובה על הקטנטנים "חיפזון וזהירון", שעלתה על הבמות גם כהצגת ילדים, ממשיכה למגנט את הקהל הצעיר תוך שהיא מעבירה לו בדרך משעשעת, קצבית ומוסיקלית מסרים חינוכיים בכל הקשור לזהירות בדרכים. ההצגה, המבוססת על הסדרה הראשונה של חיפזון וזהירון שמשודרת בטלוויזיה ב-HOT VOD YOUNG ועל ספר הילדים של מאיה גוזלי, קיבלה את אישור הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

 

ההצגה מספרת על "חיפזון וזהירון", שני חברים טובים, השונים זה מזה:

זהירון – אחראי ושקול ואילו חיפזון – פזיז ומהיר. השניים משתפים את הילדים בדילמות חשובות הקשורות בזהירות בדרכים ובשמירה על החוקים, יחד עם כל דיירי השכונה - צ'יקו השוטר המצחיק והמבולבל, טישו מנקה הרחובות המזמר, טופי בעלת הקיוסק ומר רמזור - הרמזור שמדבר.

 

הילדים שלנו בדרכים מדי יום: אם זה בדרך לבית הספר ובחזרה, בדרך לחוג, במשחק עם חברים בחוץ, בטיול ועוד. בגיל הצעיר חשוב ללמד את הילדים ולהזכיר להם לעתים תכופות את כללי הזהירות, משום שהחזרה מסייעת להם להפנים את החוקים ולהופכם לדרך חיים.

 

כתיבה: מאיה גוזלי, בימוי: עופר שפריר, ניהול מוסיקלי ולחנים: חיים גוזלי, משתתפים: יפעה מימון הר-קט, רונה בקרמן, רמי ציון, מתן קליגר, שגיא לוי, שיפי אלוני.

הפקה : הוצאת גוזלי.

משך ההצגה: שעה וחצי כולל הפסקה.

 

לפרטים והזמנת כרטיסים: 03-6819154. www.gozaly.co.il

 

לוח ההצגות הקרוב במרכזי תרבות:

15/06/2014

17:30

תאטרון חולון (שד' קוגל 11)

חולון

18/06/2014

17:30

בית יד לבנים (רח' הבנים 3)

אשדוד

 

 

 

 

 


עוד באותו נושא

בנית ממ"ד שישמש חדר משחקים לילדים – כדאי או לא?

בנית ממ"ד היא בונוס אשר זוכים בו לאחרונה דיירים רבים במבנים ישנים. מה אפשר לעשות בחדר החדש שנוסף בבית?

התגובות שלכם ...

חוות דעת

בהמשך לסדרת הטלויזיה ואוספי ה DVD, גם ההצגה "חיפזון וזהירון" ממשיכה לעזור לקטנטנים להפנים את חשיבותה של הזהירות בדרכים ואת החוקי התנועה.

כל כך חשוב ללמד את הילדים כבר מגיל צעיר מאד את כללי הזהירות, וההצגה "חיפזון וזהירון" מעבירה אותם בדרך משעשעת, כיפית ומוסיקלית.

ההצגה המצחיקה והמושקעת, עם השחקנים המצוינים והתפאורה הנהדרת הופכת את הלמידה למהנה וכיפית ביותר לילדים!

מומלץ.

אגב, להשלמת האוירה יצאו לאחרונה גם בובות חיפזון וזהירון חמודות מאד שבאופן אישי מאד מצאו חן בעיניי. שלא תגידו שלא אמרתי...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!