היא מובילת דרך להמוני בני אדם, ביניהם גם ילדיה הפרטיים הדר ורועי (14 ו-8) ונשואה לבן זוג מפרגן. היא בעלת העסק "היתרון היחסי" המעסיק כ-10 נשים ולאחרונה החליטה להגשים חלום והעלתה מופע יחיד שנקרא "יצאת גדול" בו היא מראה לאנשים עד כמה הם גדולים ונותנת להם כלים מעצימים ומרגשים שגורמים להם לחוות את עצמם בצורה הטובה ביותר שיש.

נעמי זלצינגר – היתרון היחסי

לכל אורך הדרך האמינה נעמי כי הצלחתם של בני אדם במשימות חייהם תלויה בהכרה העצמית שלהם ובהעצמת הצדדים החיוביים שלהם ושאת הידע יש להוריד לפרקטיקה, כלומר- לא מספיק לדבר, יש לעשות. החיים של כל אחד ואחד בעצם מתובלים ברגעי אושר ורגעי קושי ואתגר, ברגעי התמודדות וברגעי אהבה וברגעי שפל... לכן לא משנה באיזו נקודה נמצא האדם- כדאי לו שיצא גדול וינוע לעבר המטרה הממוקדת שלו.

 

תחילת הדרך

נעמי נולדה לפני 44 שנים בעיר ראשל"צ, כדור שלישי בעיר לאם עקרת בית ואב בעל מכבסה לניקוי יבש כבת זקונים, אחות צעירה לשלושה אחים גדולים ממנה. היא גדלה בבית שהיה מלא בתקשורת, כשהמוטו שליווה את החיים בו היה להוציא תמיד את התחושות, הרגשות, הכאבים והשמחות ולשים הכל על השולחן. הרבה רגש בבית הגיע מכיוון האבא ולעומתו שכלתנות שהגיעה מכיוונה של האם, שילוב שיצק בנעמי המון בטחון בכל בני המשפחה וכילדה הקטנה ובעלת התעוזה והתקשורתית שהייתה ידעה נעמי לקחת את המסר שקבלה בבית הוריה ולהעביר אותו הלאה לאחרים וגם ליישם אותו לכדי תוצאות בפועל לכל אורך חייה.

"בבית הורי", היא מספרת, "קיבלתי את ערכי השמחה וההוגנות, שהם שני ערכים שמובילים אותי להצלחה עד היום. גם היום באופן טבעי אני תמיד משלבת גם שמחה ואופטימיות בכל שיחה שאני מקיימת...".

בהמשך היה לנעמי תמיד את הכישרון להנהיג, להוביל ולהגיע למטרות אותן הציבה לעצמה הן בחברה, הן בתנועת הנוער, הן בצבא וכמובן לאחר מכן גם בקריירה.

לאורך השנים הייתה שכירה במגוון תפקידים, חלקם בכירים יותר חלקם בכירים פחות, אבל אחרי הולדת בנה השני משנוכחה שאיננה מצליחה להשיג עבודה שמבטאת כראוי את כישוריה ואת השכר היאה לה החליטה לעשות מעשה ופתחה בעצמה עסק עצמאי מתוך ההבנה שעליה להתמקד ביתרון היחסי שלה שהוא יצירת קשרים עסקיים, מכירות ועבודה עם אנשים וכך יצרה נעמי שילוב בין קידום עסקים ויצירת פרנסה לנשים והקימה את "היתרון היחסי" שהפכה כעבור זמן לא ארוך לאחת מחברות הטלמרקטינג, הטלמיטינג וההדרכות המובילה בישראל.

 

 

היתרון היחסי

"היתרון היחסי" זהו עסק שהוקם כדי להוות זרוע שיווקית לעסקים המחפשים לקוחות עסקיים על מנת שבעל העסק יוכל להתמקד במה שהוא הכי טוב במסגרת המקצועית שלו ואילו הצוות השיווקי ב"היתרון היחסי" ידברו את העסק שלו אל מול הלקוחות.

נכון להיום מהווה צוות "היתרון היחסי" את הזרוע השיווקית של כ- 24 חברות שונות בגדלים שונים, כשנעמי עצמה בעצם מדריכה ומלמדת בעלי עסק/סוכנים/עובדי חברות את הנוסחה כיצד לייצר לקוחות "קרים" חדשים לעסק שלהם.

עוד ב"היתרון היחסי": פגישות סיעור מוחות בהתמקדות שיווקית לבעלי חברות, טלמרקטינג, טלמיטינג, הדרכות ועוד.

 

מה בהמשך?

"בהמשך," מספרת נעמי, "אני רוצה לגדול ולצמוח על ידי העסקת עוד ועוד נשים ברחבי הארץ. לאחרונה פרצתי מאזור המרכז לעבר צפון הארץ ודרומה במטרה לייצר פרנסה לנשים בפריפריה ורק השבוע פתחתי שלוחה בדימונה.

"כמו כן אני רוצה להמשיך להגשים את החלום שלי ולגעת, דרך המופע "יצאת גדול", בחייהם של כמה שיותר אנשים ונשים, גברים ובני נוער על מנת להעניק להם כלים פשוטים וחכמים להתנהלות טובה, נכונה, איכותית ויצרנית יותר שתוביל אותם לחיים המאושרים ביותר שהם יכולים לחיות.

 

 

איזה טיפ היית נותנת להורים אחרים שפתחו עסק?

לנהל עסק זה לא פשוט, זה לא "זבנג וגמרנו". מדובר במשימה לטווח ארוך שתכלול עליות וירידת, ימים טובים לצד ימים קשים ולכן אני מציעה להורים שעומדים בפתח של הקמת עסק עצמאי לשים לב לעסוק בתחום שהם אוהבים מכל הלב. על מנת שבתקופות הקשות שתגענה הם לפחות יעסקו במשהו שהם אוהבים לעשות אותו.

 

ליצירת קשר עם נעמי

דוא"ל: naomi@hayitaron.co.il

פייסבוק: www.facebook.com/pages/היתרון-היחסי/182985685086857

טלפון: 073-2209601

 


עוד באותו נושא

6 טיפים לאמא העצמאית

גם להיות אמא של, גם להיות בת זוג של וגם להיות בעלת עסק של... ולאו דווקא בסדר הנ"ל. מאתגר מאד, ללא ספק.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!