סיפורה האישי ומעורר ההשראה של אישה, רעיה, אם, בעלת עסק מצליח ו'מנטורית' לאלפי נשים המעוניינות לשלב כמוה בין אימהות, חיי משפחה וקריירה משמעותית.

 

טל גדלה כילדה אמצעית, דחוסה באמצע בין 7 ילדים במשפחה חקלאית, ב"בית קטן בערבה". רק בדבר אחד הייתה מאז ומתמיד יוצאת דופן במשפחתה: היא לא אהבה לעבוד בשדה. לכן, קיבלה על עצמה בשמחה תפקיד חלופי - לשמור ולטפל בשלושת אחיה הצעירים, כשהוריה ואחיה הגדולים ממנה עבדו בשדה. היא אהבה להיות "אמא קטנה", להפעיל אותם, לעשות להם כיף ולדאוג להם עם המון שמחה, עליזות ומסירות. בדיעבד, היא מספרת, בזכות השמירה על אחיה פיתחה את יכולת המנהיגות שלה, בה היא כה ידועה כיום.

 

תחילת הדרך

נשים רבות וטל ביניהן מגיעות לשלב בחייהן בו הן מרגישות שעליהן לבחור: או להיות אשת קריירה אבל לא לראות את הילדים, או להיות אמא במשרה מלאה אך ללא התפתחות אישית, מקצועית או כלכלית.

אבל, טל לא הסכימה להתפשר לפי המציאות אלא החליטה לשנות אותה. וכך, מתוך צורך פרטי שלה כאם המעוניינת להיות נוכחת בגידול ילדיה תוך התפתחות אישית כמו גם כלכלית נולד ארגון אמ"א שפ"ע ומ"אמא קטנה" הפכה טל להיות אמ"א שפ"ע, לילדיה ולאלפי נשים עצמאיות שרוצות גם הן לצמוח ולהצליח לנהל עסק עצמאי תוך שמירה על נוכחות משמעותית בגידול הילדים.

 

ארגון אמ"א שפ"ע (אמהות מלוות אמהות, שיתוף פעולה עסקי)

טל למדה במסלול M.A טיפול בדרמה וסיפור, והתזה שלה עסקה בנושא "הקבוצה ככלי טיפולי בהתפתחות רגשית אצל ילדים". וכך, מתוך אמונתה בכוח הקבוצתי כמקדם, כמפתח וככוח מעצים להתפתחות, (התפתחות אישית ועסקית, במקרה זה), הוקם ארגון אמ"א שפ"ע שבו מהווה טל למעשה אמא של אמהות: היא מרצה, מנחה, מדריכה, מלמדת, מייעצת, מטווה ומובילה נשים (וכבר לא רק) להצלחה עסקית משמעותית.

במסגרת הארגון מעבירה טל פגישות מיקוד אישיות, סדנאות חד פעמיות וליווי שנתי קבוצתי, בכולם היא מציעה, מסייעת, מכוונת, מגדירה ונותנת 100% אחריות לשביעות רצון של הלקוחה. בין אם זה בפגישה ראשונה ובין אם זה תהליך של שנה(!) טל מזור- תשמח לעזור- היא מלווה להצלחה עסקית מעשית ומשמעותית- עם 100% אחריות.

המוניטין שלה הולך לפניה כ"מנטורית" הראשונה של הנשים העצמאיות בישראל ומאז היא משפיעה על אלפי נשים עצמאיות וליוותה מאות נשים בשלבים שונים בדרכן להגשמת החלומות.

טל סוחפת באנרגיות הבלתי נדלות שלה, ומביאה את ההבנה העסקית ויכולותיה השיווקיות בהעברת הרצאות ממוקדות, פרקטיות ואפקטיביות להנעה של קבוצות ופרטים למיצוי הפוטנציאל העסקי שלהם.

 

מה בהמשך?

החזון של טל הוא להגיע לכמה שיותר נשים ולהיות משפיעה בינלאומית עבור נשים עצמאיות אשר רוצות לנהל עסק עצמאי תוך שילוב עם אמהות נוכחת בגידול הילדים. טל רוצה לחזק אותן להביא להן כלים מעשיים ולתת להן את האמונה וההשראה שהכל אפשרי ושבעזרת הרבה רצון ונחישות הן יכולות לעשות הכל.

"בדור הקודם" היא אומרת, "אמהות נדרשו לבחור 'או-או' אמא שלי ידעה להיות אמא, במשרה מלאה. אמהות אחרות בחרו בקריירה... האתגר של הנשים בדור שלנו הוא להצליח לחיות את האיזון בין השניים".

מתוך הכרה שהעולם העסקי משתנה ואנו נדרשים להשתנות ביחד איתו, טל מפתחת, מלמדת ומיישמת בעסקיה מודלים חדשניים כל הזמן. אחד המודלים ל"כלכלה חדשה" הוא שיתופי פעולה עסקיים, אשר משלבים בין תפיסות סושיאל חדשות עם עקרונות שיווק וותיקים. את המסר הזה, שהכל אפשרי ושהפתרון בהרבה מקרים הוא שתופי פעולה היא החלה לאחרונה להעביר גם בארגונים רבים המסתייעים בשירותיה כמרצה וכמומחית בתחום הניהול הנשי ובתחום שיתופי הפעולה העסקיים.

בנוסף, מתוך ההבנה שלא קיימת תחרות מי טוב יותר בעסקים, גברים או נשים, אלא קיים שוני בין תפיסת הניהול הגברית והנשית, בימים אלו היא כותבת את ספר הניהול העסקי הראשון שמופנה לנשים. לא עוד ספר שאומר למנהלות שנשות עסקים צריכות להתנהג כמו מנהלים גברים כדי להצליח, "ברומא התנהג כרומאי", אלא ספר שמבין את הייחודיות שלהן ונותן מענה לצרכים ולמאפיינים של צורת החשיבה והניהול הנשי.

 

איזה טיפ היית נותנת לאמהות אחרות שפתחו עסק?

1. להאמין שהכל אפשרי, גם כשהדרך לא ברורה, לדעת שיש פתרון, רק צריך למצוא אותו.

2. להיות בסביבה תומכת שמעצימה אותך. המוטו של טל - להיות עצמאית אבל לא לבד!

3. לפרק כל משימה לצעדים קטנים...ולצאת לדרך.

 

ליצירת קשר עם טל

דוא"ל: info@ima-shefa.co.il

אתר: http://ima-shefa.co.il/ 

פייסבוק: https://www.facebook.com/ima.shefa 

 


עוד באותו נושא

אימון קריירה להגשמה מקצועית לאחר חופשת לידה

חופשת לידה היא סוג של צומת דרכים, בו מתקבלות החלטות רבות לגבי המשך הקריירה- לאן הפנים מועדון ומה הכיוון הנכון

יד הפלא 9 – הפרעת כשף

העלילה מלמדת שגם ילדים הסובלים מבעית קשב או כל קושי אחר, אינם יכולים להפוך את עורם, אך בתוך גבולות המציאות הם יכולים לבחור גישה והתנהלות.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?