ישנן אינספור אפשרויות לימי הולדת בקונספטים שונים, ולכל נושא ניתן למצוא מגוון עצום של אביזרי קישוט וכלים חד פעמיים לחגיגה מושלמת.

כיצד לעצב יום הולדת קונספט/נושא?

לכל מטרה תמצאו אינספור קישוטים ועל כן ניתן בקלי קלות לערוך יום הולדת לפי קונספט מיוחד, רק צריך להשקיע מעט מחשבה.

לפני שניגשים למשימת העיצוב יש להחליט על נושא המסיבה, אשר יתואם מראש עם המפעיל, ולאחר מכן ניגשים לעבודה.

את חלל המסיבה נעצב בהתאם לנושא כמובן, כאשר יש להתמקד באביזרי קישוט הקשורים לנושא שבחרנו ולבחור את הצבעים שיאפיינו את מראה החלל וייתנו את הטון למסיבה כולה.

 

ונתחיל עם הפינה החשובה ביותר, הלא היא שולחן הכיבוד המיועד בין היתר לעוגה ולמתוקים:

* את צידי השולחן נקשט בעזרת דגלונים צבעוניים, את השולחן נכסה במפה או רול צבעוני, מפיות וסכו"ם. אופציות נוספות לקישוט: פרחים צבעוניים באגרטלים יפים, בובות אהובות, תמונות קטנות שקשורות לנושא וכובעי יום הולדת צבעוניים.

* ניתן להצמיד את השולחן לקיר אותו נקשט בקישוטי תלייה, בבלוני הליום או כרזות "יום הולדת שמח".

* לכיבוד יש מקום חשוב בעיצוב השולחן. את הממתקים נחלק לפי סוגים בקערות יפות, סוכריות צבעוניות נכניס לצנצנות שקופות כך שהצבע שלהן יבלוט, כך גם את קישוטי הקאפקייקס וכמובן את העוגה המושקעת נשים במרכז השולחן.

* מומלץ שהעוגה החגיגית תהיה מעוצבת בהתאם לנושא המסיבה, הרי אין ילד שלא יאהב לראות את הדמות האהובה עליו על עוגת יום ההולדת שלו. אפשרות נוספת- להוסיף את הדמות המוכרת על העוגה כנייר אכיל או להכין דמות העשויה מבצק סוכר ולהושיב אותה על העוגה באופן בולט.

* חשוב מאוד שתהיה הגשה אסתטית ואת הכיבוד והאביזרים נניח על השולחן בצורה מסודרת בשורות או טורים. את העוגה נניח במרכז, מומלץ גבוה משאר המתוקים כדי לתת לה את הכבוד שלה...

*טיפ קטן של מסיבו.נט: למי שממש רוצה להשקיע ניתן לרכוש אהילים יפים וצבעונים מנייר, לתלות גלילי נייר קרפ כשרשראות ולרכוש בלונים מודפסים בדמות האהובה. קחו בחשבון גם את האפשרות להניח מספר כריות גדולות צבעוניות או פופים מפנקים בפינת החדר או לחילופין לסדר כיסאות בצבע אחיד שגם אותם נקשט בהתאם לקונספט. לגבי הפריטים היותר קטנים אתם יכולים לרכוש כל מיני פרסים והפתעות לבנים ולבנות והכל במסגרת הקונספט עליו חשבתם.

 

העיקר הוא שכל פריט שנוסיף לעיצוב החלל יתאים לקונפט העיצוב הכללי וכן שהוא יתאים לשאר הפריטים שבחלל. חשוב שלא להעמיס יותר מדי בחלל, גם על מנת שיהיה די מקום לפעילות ולילדים וגם כי לעיתים כל המוסיף גורע...

כמו כן אתם מוזמנים גם לצאת מעיצוב החלל עצמו ולהתאים לקונספט שלכם גם את ההזמנות למסיבה ושקיות ההפתעה שהילדים יחזרו איתן הביתה בשמחה.

 

ושיהיה במזל טוב!!

 

 

באדיבות פורטל מסיבו.נט

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


עוד באותו נושא

יום הולדת בחנוכה

חוגגים יום הולדת בחנוכה - למה שלא תשלבו מצעד אורות במסיבה?

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!