חברת "פשוט ירוק", משווקת הדשא המלאכותי הגדולה בישראל, נכנסה לשוק משטחי הבטיחות עם סדרת משטחים "גרין פליי" לאחר שעד כה יצרן יחיד החזיק באישור מכון התקנים.

שבירת המונופול התאפשרה לאחר אישור המשטח על ידי מכון התקנים, שערך סדרת בדיקות במשך מספר שנים בהן נבדקו כושר בלימת הנפילה של המשטח, עמידותו בפני התלקחות ויעילות חומר מעקב הבערה שמשולב בו.

כן נבדקה עמידות שכבות המשטח נגד התפוררות ובלאי טבעי, כך שלא יהיה חשש שילדים או בע"ח יבלעו בטעות חלקים ממנו. העדר פליטת רעלים ומתכות כבדות המאפיינים משטחי גומי המשמשים לבלימת זעזועים.

 

"בעבר, כשנכנסנו לתחום הדשא, חוללנו סערה עם הגדלת מבחר הדגמים ומהלכים יצירתיים נוספים כמו ביטול מס יבוא על שטיחי דשא שהתגלגל כהנחה ישירה לצרכנים", אומר גיא סער, מנכ"ל פשוט ירוק "כך גם התחרות החדשה שאנו מביאים לענף משטחי הבטיחות תסייע להקמת פינות משחקים בעיריות ומועצות אזוריות, במוסדות חינוך ובחצרות, גגות ומרפסות פרטיות".

"פינות המשחק של ימינו כבר אינן מוקמות על חול או חצץ כפי שזכור לנו מהילדות", מוסיף סער "החול לא מאפשר הגנה מספקת על הילדים, מלכלך ומשמש כמצע למפיצי מחלות מסוגים שונים".

 

משטחי "גרין פליי" מותקנים תחת חיפוי של דשא סינטטי צבעוני, כך שהשימוש בצבע ילהיב את הילדים ויעודד לשחק באזור הבטיחותי. שילוב של מספר צבעים מאפשר ליצור על המשטח משחקי ילדים כמו מיני מגרש כדור-סל, קלאס, קליעה למטרה, ים-יבשה ומשחקים נוספים, ללא חשש מנפילת ילדים בשטח.

 

תחזוקתם קלה ומאפשרת לתקן פגמים נקודתית ובקלות. להתקנת משטח בטיחות תחת מדשאה מלאכותית יתרונות רבים, מאחר והיא אינה דורשת טיפול, תמיד זמינה למשחק ואינה צורכת מים. ילדים שמשחקים על דשא מלאכותי לא מסתכנים במגע עם חומרי דישון וריסוס שמשמשים לטיפוח המדשאה או עם מזיקים וחרקים שנמצאים בדשא הטבעי. למוצר תשתית ניקוז המונע היקוות שלוליות לאחר גשם. יצירת אזור משחקים מוגדר לילדים מרחיק אותם ממקומות מסוכנים בגן כמו סלעים ואזורים רגישים, בהם ילדים עלולים לגרום בטעות נזקים לצמחייה או למערכות השקיה או חלילה לעצמם.

לפרטים נוספים על המוצרים האקולוגים של "פשוט ירוק":

באתר www.pashutyarok.co.il | בפייסבוק www.facebook.com/pashut.yarok | בטלפון: 072-221-5000.

 


עוד באותו נושא

כיצד להפוך את החתול והתינוק לחברים טובים

מזל טוב! הלידה מתקרבת, אך עם כל ההתרגשות שמסביב אתם מוטרדים כיצד יסתדר הרך הנולד עם החתול הוותיק שלכם. הכנה נכונה...

טיפים לטיפול בכוויות, שריטות וחבלות

ל"ג בעומר הוא חג חווייתי, אך עם זאת טומן בחובו לא מעט סכנות. הנה מספר טיפים שימושיים להורים להתנהגות נכונה.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?