רובנו קמים בבוקר, מתלבשים, יוצאים לעבודה וחוזרים בערב. זאת השיטה. יש כאלה שנהנים מהעבודה והעשייה במקום העבודה שלהם ויש כאלה שלא ממש נהנים ואפילו סובלים. הסיבות לחוסר ההנאה מגוונות ויכולות להתחיל בכך שאי שם בגיל 20 בחרנו ללמוד מקצוע שלא ממש מתאים לנו ועוד הרבה סיבות.

כיום הרבה מאד אנשים מפתחים קריירה שנייה ומוצאים לעצמם תעסוקות חדשות ובהתאם לכך מקור פרנסה חדש.

אם אתם נמצאים במקום שבו אתם רוצים לחולל שינוי בחיים המקצועיים שלכם זה אפשרי. זה לא קל, זה לא אוטומטי אבל זה בהחלט ישים ואפשרי.

 

מה כדאי לעשות אם אתם רוצים לחולל שינוי בחיים המקצועיים שלכם?

שינוי מקצועי הוא לא דבר של מה בכך וכולל בתוכו המון אספקטים חברתיים, כלכליים מקצועיים וכיו"ב . באם אתם נמצאים במקום הזה כדאי לכם מאד לקחת מאמן אישי בתחום הקריירה כדי שיעזור לכם לנווט את הספינה שלכם לחוף מבטחים.

 

איזה שינויים אתם יכולים לבחור?

שינוי קריירה מבלי לשנות את תחומי הליבה שלכם

כמעט בכל תחום שנדבר עליו יש אנשי מכירות. כיום מכירות זה מקצוע לכל דבר ואנשי המכירות הטובים נמצאים במקום מאד טוב בטבלאות השכר. לא משנה מה היה עיסוקכם, אתם יכולים להפוך לאנשי מכירות של אותו התחום. מנתחי מערכות ומתכנתים יכולים ללמוד להיות אנשי מכירות בתחום של תוכנה, מנהלי חשבונות יכולים להפוך לאנשי מכירות בשוק הנרחב של תוכנות הניהול החשבונאי. באם אתם רוצים לבחון שינוי בכיוון הזה כדאי לכם לבדוק מספר אפשרויות של קורסי מכירות מקיפים, זכרו מכירות זה מקצוע ואתם יכולים להתחיל ללמוד את זה היום ולהפוך עם מאמץ, התמדה ואימון לאנשי מכירות מיומנים בתחום שלכם.

 

שינוי מקצועי בעזרת הכשרה מקצועית

יש היום מגוון מאד נרחב של הכשרות מקצועיות בתחומים שונים. קורסים שיכולים לקחת מספר חודשים עד שנה ובפרק זמן הזה אתם רוכשים מקצוע חדש. במקצוע החדש תוכלו לעבוד במקום עבודה אחר או לחלופין לפתוח עסק בתחום הזה ולהתחיל לשווק ולמכור את השירותים שלכם באותו תחום. כמובן שכדאי לתכנן את הדברים מראש ואף לקחת שירות מקצועי של מאמן עסקי. קורסים שאתם יכולים ללמוד בהקשר הזה הם קורסי עיסוי, חשבות שכר, קורסים להכשרת מאפרות מקצועיות, קורסים להכשרת קוסמטיקאיות ועוד.

 

אז אם אתם לא מאד מרוצים מהקריירה שלכם יש מה לעשות והרבה.

 

 

על הכותב:
רמי בוכניק
מנטור אישי ועסקי

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?