אתר HIPHIP מכיל את כל הרעיונות, הנושאים והמוצרים המעוצבים להפקת יום ההולדת או מסיבת הנושא המושלמת לילדים ומבוגרים!

הקונספט הוותיק של ארגון מסיבות נושא מאנגליה עושה עלייה ומציע את כל מה שרק חלמתם עליו במרחק הקלקה. אתר HIPHIP, בכתובת, www.hiphip.co.il , מושק בימים אלו ומציע פריטים מעוצבים, שנבחרו בקפידה, המחולקים לפי קטגוריות לאירגון ימי הולדת או אירועים לפי נושא –  וכל זאת, במקום אחד, מבלי להתרוצץ בחנויות ובמחירים נוחים לכל כיס. נוסף על כך, ובהתאם לסטנדרטים הגבוהים והאיכותיים של שירות לקוחות אנגלי – המשלוח חינם ובתוך שלושה ימים עד לבית הלקוח.

בתחום חגיגות ימי ההולדת לילדים, האתר מציע מוצרים מיוחדים המותאמים לקונספט לפי בחירת הלקוח, תוך חשיבה מקיפה על כל אחד מן הפרטים מהגדולים ועד הקטנים ביותר. יעל ופול קהלני, יזמי האתר, דאגו לבניית שלל העיצובים והנושאים המיוחדים כך שכל חלק בחגיגה ישלים לכדי יום ההולדת המושלם לחוגג או החוגגת הקטנים. קונספטים כוללים עיצובים של Hello Kitty, נסיכות מהאגדות, פיראטים מתוקים או פיראטיות ורדרדות או טרקטורים צבעוניים במסגרת הנושא "כאן בונים" לגברברים הקטנים. כמו כן ניתן למצוא מכונות להכנת סוכר "שערות סבתא" ואפילו מיכל הליום לניפוח בלונים ליום ההולדת.

 

 

בתחום עיצוב האירועים המיוחדים למבוגרים – ניתן למצוא מוצרים לימי הולדת לפי גיל, מוצרים מגוונים למסיבת רווקות, מוצרים למסיבה מקסיקנית, מסיבות לפי צבעים ועוד נושאים המתאימים כמעט לכל נושא נחשק אפשרי. החשיבה על המוצרים הנלווים באתר נעשית בצורה המקיפה והמושקעת ביותר ובכך, הופכת כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת לחוגגים ולאורחים.

בנוסף, מפעילה החברה בלוג עשיר עם תכנים רבים, צבעוניים ומגוונים בנושאים השונים של ארגון מסיבה.

לדברי יעל ופול קהלני, מייסדי אתר הקונספט HIP HIP, עיקר תרומתו של האתר נמדדת לא רק בפריטים המעוצבים אלא בתכנון מראש, החיסכון בזמן, היצירתיות והמקוריות אשר יהפכו כל מסיבה, לכל גיל לבלתי נשכחת.

 

לפרטים נוספים:

אתר: https://www.hiphip.co.il/, שירות לקוחות: 09-9744717

שעות פעילות: ימים א'-ה' בין השעות 09:30-18:00 וימי ו' בין השעות 09:30-13:00

 


עוד באותו נושא

החופשה של סופי

נועה נוסעת לחופשה בחיפה ונאלצת להשאיר את כלבתה האהובה סופי אצל דודתה. סופי ונועה מעולם לא נפרדו, והפרדה קשה להן. אבל סופי, כלבה שובבה וידידותית, לומדת להסתגל למציאות החדשה ואפילו להנות ממנה.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?