אחת המשימות לחופש הגדול של הורים לילדים בביה"ס היא רכישת ספרי לימוד לשנה הבאה. יש כאלה שממהרים להתפטר מהמשימה הזו כבר בתחילת החופש, ויש כאלו שדוחים אותה לסוף החופש ואפילו לתחילת שנת הלימודים.

 

ספרנט - ספרי לימוד עד הבית

אני משתייכת, במקרה הזה, לקבוצת הדחיינים. והסיבה היא, שהמשימה הזו היא לא מאד נעימה:

- קודם כל צריך להגיע לחנות ספרי הלימוד, שבחופש הגדול עמוסה בערך כמו הסופר-לנד.

- צריך להחליט האם רוצים לרכוש ספרים חדשים או משומשים. לפעמים צריך למיין קודם בבית את הספרים ולבדוק מה ראוי לשימוש שאפשר למכור חזרה לחנות, מה יכול לעבור מהילד הגדול לקטן וכד‘.

- ושכבר נמצאים בחנות, אין מצב שיהיו שם כל הספרים ברשימה! תמיד יש איזה ספר (או יותר) שחסרים. כי אזלו בהוצאה, כי אזלו בחנות וצריך להזמין... ואז צריך לחפש בחנות אחרת, או לחזור במועד מאוחר יותר.

- וגם אם כבר הצלחנו במשימה והגענו הביתה עם השקיות העמוסות בספרים, מחברות וציוד – זה לא הסוף. עוד נשאר לנו לעטוף הכל ולהדביק את המדבקות עם שמות הילדים...

 

אז השנה, הורים יקרים, מצאתי פתרון אחר שלא הכרתי קודם ואני רוצה להמליץ עליו גם לכם: ספר-נט.

 


עוד באותו נושא

תיק גן לקטנטנים

בשווקים השונים קיים מגוון רחב של תיקי גן ממותגים כמו הלו קיטי ומיקי מאוס, לצד תיקים בדמות חיות ותיקי תלת מימד

התגובות שלכם ...

חוות דעת

זהו פורטל באינטרנט המאפשר קנייה מסודרת, רגועה ובטוחה של כל ספרי הלימוד והציוד הנלווה הנדרש לבית הספר, כולל שירות מסירה עד הבית בפריסה ארצית והכול בלחיצת כפתור אחת! מנסיון, פתרון אידיאלי החוסך זמן וכאב ראש ומעניק שקט נפשי בנוחות מרבית.

 

ואיך זה עובד?

נכנסים לאתר ספר-נט, מקישים את שם היישוב ובוחרים את ביה"ס והכיתה בהם לומדים הילדים ומגיעים למסך שבו נמצאת רשימת הספרים המלאה שנדרשת עבור אותה כיתה. ניתן לראות את מחירו של כל ספר ואפילו תמונה שלו. במסך זה מסמנים איזה ספרים רוצים לרכוש ובאיזו כמות.

לאחר שמסיימים עם הרשימה של ילד אחד, אפשר להמשיך לילד הבא...

אם לא קיימת הרשימה עבור היישוב/בית ספר/כיתה הנדרשים, ניתן לשלוח את הרשימה בפקס או בדוא"ל וצוות האתר יוסיפו אותה בתוך מספר שעות.

כשמזמינים את הספרים ניתן גם לבקש שיעטפו אותם (בתוספת תשלום כמובן), עוד שירות שמניסיוני שווה זהב במיוחד כשיש יותר מילד אחד ואינסוף גדלים של ספרים וחוברות לעטוף...

 

בשיחה עם אילן מאור, מנכ"ל ספרנט ויוזם הפורטל, אמר אילן ש"ספרנט הציבה את מתן השירות ללקוח כמטרה עליונה".

מהגידול במספר הלקוחות המרוצים של החברה מדי שנה אין ספק שהיא אכן מצליחה להשיג את מטרתה זו, וכל שנותר לי הוא לאחל להם בהצלחה גם בהמשך הדרך ובשנים הבאות.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!