בשווקים השונים תוכלו למצוא מגוון רחב של תיקי גן ממותגים כמו הלו קיטי ומיקי מאוס, לצד תיקים בדמות חיות ותיקי תלת מימד איתם אפשר גם לשחק. הנה סקירה קצרה על האפשרויות השונות לילדי הגן.

תיק גן לקטנטנים

החופש הגדול מתקרב לסיומו ושנת הלימודים החדשה עומדת בפתח. ההתרגשות בעיצומה היות וחלק מהקטנטנים שלנו ילכו לגן בפעם הראשונה וחלק יחזרו אחרי שנה אחת פורייה ומלמדת.

אנו בתור הורים, רוצים לשלוח את הילד שלנו מוכן רגשית ומצויד היטב. לכן הגיע הזמן לבחור לילדנו תיק לגן שיאחסן את האוכל, הבקבוק, הצעצועים ושאר הציוד וגם יהיה מדליק ואהוב עליו בזכות עיצובו המיוחד.

בשווקים השונים תוכלו למצוא מגוון רחב של תיקי גן ממותגים כמו הלו קיטי ומיקי מאוס, לצד תיקים בדמות חיות ותיקי תלת מימד איתם אפשר גם לשחק.

 

תיקים לגן קיימים בשלל סוגים לבחירתכם.

טרולי

תיק על גלגלים הנמשך באמצעות ידית. זהו תיק מועדף על הורים שלא רוצים שילדם יסחבו את תיקם על הגב. תיק הטרולי נהדר בתור תיק לגן ואף יכול לשמש כמזוודת טרולי לנסיעות וטיולים משפחתיים.

 

 

מזוודה

תיק גן אופנתי לקטנטנים הרוצים לחקות אנשי עסקים מצליחים. התיק מאפשר להכיל בדרך כלל מספר רב של פריטים, כמו קופסת אוכל, בגדים להחלפה וערכת צביעה. המזוודה, כמו הטרולי, מתאימה לגן וכן לנסיעות ולטיולים ברחבי הארץ.

 

 

תיק גב

תיק גב סטנדרטי כמו תיק לבית הספר רק הפעם- בקטן. תיק נוח, פרקטי וקל לניוד ולאחסון בכל מקום. בד"כ התיק מכיל מספר תאים ובצידו יש תא מעוצב במיוחד לבקבוק שתיה.

 

 

 

תיק אוכל תרמי

תיק גב לגן השומר על טמפרטורת המזון. שימוש בתיק זה ישמור על האוכל חם עד לארוחה ואף יקל על הילד מסחיבת קופסת אוכל כבדה המעמיסה על התיק.

 

תהליך בחירת התיק הינו מרגש עבורכם ובמיוחד עבור ילדכם. שבו איתו, שאלו אותו מה הוא אוהב, הציגו לו את המבחר ובהחלטה משותפת בחרו את התיק שילווה אותו במשך השנה עם חיוך גדול.

 

 

על הכותב:
צוות שופדיירקט
אתר המציע מגוון רחב של תיקים לגן

 


עוד באותו נושא

פרידה מאמא ואבא אחרי הסגר ושהייה ארוכה בבית

איך נשלח את הילד חזרה לגן אחרי הסגר קורונה ארוך בבית? והאם הפרידה בבוקר מאמא/אבא אחרי שהייה ארוכה בבית דומה לפרידה מההורים בתחילת השנה?

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?