נועמיים" שהוציא נועם רוגוב, הידרותרפיסט מוסמך, מורה ותיק לשחיה

" />

ערכת ההדרכה "נועמיים" שהוציא נועם רוגוב, הידרותרפיסט מוסמך, מורה ותיק לשחיה ומייסד בית הספר לשחייה נועמיים. הערכה כוללת סרט DVD וחוברת הדרכה המסבירים שלב אחרי שלב בצורה פשוטה ומובנת כיצד ניתן להפוך את הילדים לבטוחים, רגועים ונינוחים במים.

הערכה מחולקת לכמה חלקים, שכל אחד מהם יכול להתבצע בפני עצמו ויש להפנים ולתרגל אותו, כאשר הקו המחבר בין כל חלקי הערכה הנו האופן הבטוח והרגוע שבו יש להתנהל עם הילדים במים.

הנושאים העיקריים הם: כניסה ראשונה לבריכה, בניית אמון, ניתוק הרגליים מהקרקע, משימות מצילות חיים ועוד.

 

לרכישת הערכה ולפרטים נוספים:  http://www.noamayim.co.il/imaba

 

ועכשיו- הנחה מיוחדת לגולשי אמאבא לכמה ימים בלבד:

ערכת ההדרכה במחיר 69 ₪ בלבד (במקום 108 ₪) כולל דמי משלוח!

שימו לב: המלאי מוגבל, ההטבה בתוקף עד יום 10/7/13.

 


עוד באותו נושא

צל מדבר - מלון של אלף כוכבים במצפה רמון

דמיינו לעצמכם שאתם מוקפים בנוף מדברי עוצר נשימה, מזג אויר קסום וקריר, בלי פלפונים, בלי מסכים, רק אתם, הילדים...

התגובות שלכם ...

חוות דעת

הבנים שלי אף פעם לא פחדו ממים. ההיפך הוא הנכון. בכל פעם שרק ראו ים, בריכה או סתם שלולית תמיד היו קופצים לתוכם בשמחה (אחרי ששמו מצופים כמובן)...

הילדים של חברתי, לעומת זאת, חששו מכל מגע עם מים. כל אמבטיה הייתה סיוט, היא סיפרה לי, וללכת איתם בקיץ לבריכה – זו הייתה פשוט מלחמה.

 

רק דבר אחד היה זהה בשני המקרים: אנחנו האמהות פחדנו מטביעה פחד מוות ולא ידענו כיצד לנהוג עם הילדים בקרבת מים.

 

מים הם הרי דבר מסוכן. ידוע שטביעה היא אחד הגורמים הנפוצים ביותר למוות לא טבעי בעולם. ומפני סכנות צריך להיזהר!

כשהלכנו עם הילדים בקרבת בריכה כלשהי, תמיד הקפדנו לאחוז בידם בחזקה, כשהלכנו איתם לים התרענו שלא יכנסו לעומק שמכסה מעבר לקרסול או לברך לכל היותר, בטיול לכינרת אבזרנו אותם במצופים ובגלגל ים וגם באמבטיה תמיד הקפדנו שלא יגיעו, חלילה, מים לפנים.

 

אבל, הבנתי יום אחד, כל הזהירות הזו לא תועיל לילדים שלי ברגע האמת אם אי פעם אכן ימצאו את עצמם במצב מצוקה במים. בדיוק ההיפך הוא הנכון – הפחד והפאניקה שהנחלתי להם מאז יום היוולדם בעצם עלולים להשתלט עליהם ולגרום להם לאבד את העשתונות במקום לחלץ את עצמם.

 

מה אני, כאמא, יכולה לעשות כדי לוודא שהילדים שלי יהיו בטוחים יותר במים ובקרבתם?

אני רוצה להמליץ על ערכת ההדרכה "נועמיים" שהוציא נועם רוגוב, הידרותרפיסט מוסמך, מורה ותיק לשחיה ומייסד בית הספר לשחייה נועמיים. הערכה כוללת סרט DVD וחוברת הדרכה המסבירים שלב אחרי שלב בצורה פשוטה ומובנת כיצד ניתן להפוך את הילדים לבטוחים, רגועים ונינוחים במים.

באמצעות הצפייה בDVD ויישום החומר הנלמד בערכה לומדים ההורים לנהוג נכון עם ילדיהם במים, כיצד להתמודד עם דברים שהם נתקלים בהם כשהם עם ילדיהם בסביבת מים ובסופו של דבר - להפחית את מספר הטביעות בקרב ילדים. ילדים שהוריהם יעבדו איתם לפי הדרכה זו יהפכו לבטוחים במים מפני טביעה, כלומר- לא יחששו ממים, ידעו איך הגוף שלהם מתנהג במים ללא מצופים ועזרים חיצוניים, וידעו להביא את עצמם לשפת הבריכה או למעקה/סולם במידה ונפלו למים.

 

הרציונל מאחורי שיטתו של רוגוב פשוט: הוא טוען שבכל אדם קיים הפוטנציאל המולד לשהות בסביבה מימית באופן שבו הוא מרגיש נוח, ושסביבה זו לא רק שאינה זרה לו אלא אפילו טבעית וראשונית. הטביעה מתרחשת כאשר הילד מאבד את הראשוניות הזו, את תחושת הנוחיות והביטחון. בקיצור, כשהוא נכנס ללחץ. ילד בטוח במים הוא ילד שהשהות שלו במים נעימה ונוחה לו, הוא לא מרגיש שהמים הם סביבה שקשה לשהות בה אלא להיפך- הוא מרגיש שם בבית. כשילד כזה נקלע לסיטואציה לא נוחה במים הוא נשאר רגוע, אינו מאבד את העשתונות אלא מצליח לחלץ את עצמו מהצרה אליה נקלע או לפחות לקרוא לעזרה.

 

הערכה מחולקת לכמה חלקים, שכל אחד מהם יכול להתבצע בפני עצמו ויש להפנים ולתרגל אותו, כאשר הקו המחבר בין כל חלקי הערכה הנו האופן הבטוח והרגוע שבו יש להתנהל עם הילדים במים.

הנושאים העיקריים הם: כניסה ראשונה לבריכה, בניית אמון, ניתוק הרגליים מהקרקע, משימות מצילות חיים ועוד.

 

האם באמת צפייה ותרגול החומר שבערכה יצילו את ילדיי מפני טביעה? אני לא יודעת, אבל מה שבטוח זה שמאז שהתחלתי לשנות את הגישה שלי בתוך ובקרבת המים אני מרגישה שינוי גדול לטובה גם אצלי וגם אצל הילדים.

אני לא נכנסת ללחץ כשהם במים, והם, גם בלי מצופים, מסוגלים להגיע אלי או לשפת הבריכה בקלות רבה. אני מביעה שמחה ונכונות למשחקי מים שפעם לא היה אפשר לדבר עליהם בכלל, והבת הקטנה שלי מסכימה בלי בעיה לחפוף ראש לעומת פעם שכל חפיפה הייתה מלווה בבכי וצרחות.

 

לסיכום, אני מרגישה שהDVD של נועמיים עשה שינוי גדול באופן החשיבה ובחוויית המים במשפחה שלי, ומקווה שיהיה כך גם אצלכם.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?