חנות למוצרי תינוקות שמציעה מענה כולל החל מהגדול והחשוב שבפריטים המיועדים לתינוקות וכלה בקטן ובזניח שבהם, היא מקום, אשר כל זוג שעתיד להיהפך להורים ודאי ימצא בו עניין ותועלת.

חנות למוצרי תינוקות

היתרון והתועלת הגלומים בריכוז כל המוצרים שאתם עשויים להיזקק להם תחת קורת גג אחת (של רשת המתמחה בייבוא מוצאים איכותיים ובטיחותיים של המותגים רבי המוניטין המובילים בעולם בלבד) מתמצים באפשרות ליהנות מהניסיון המצטבר העשיר של נציגי השירות במקום. סביר להניח, כי על מנת לגוון ולהעשיר את הרשימה תצטרכו, כמשוער, לכרות אוזן למוצא פיהם של זוגות שיכולים לשתף אתכם מניסיונם, אבל גם ללא שיחה עמם תוכלו לקבל בחנות רשימת מוצרים בסיסיים נדרשים.

חשוב לציין ולהדגיש, כי ציוד איכותי ובטיחותי מאפשר לא רק לתינוקכם לישון בשקט אלא גם לכם, הוריו, אשר בלאו הכי שנתכם תנדוד (חליל, שלא תיטרף...) בשל ההתעוררויות התכופות הצפויות שלו.

 

רשימת מוצרים בסיסית כוללת

*שמיכת עיטוף רב-תכליתית, שניתן לעטוף בה את התינוק בכל מקום, בבית ומחוץ לו, להשתמש בה כמצע לחיתולו, לכיסויו בעגלה, וכמובן- כשמיכה במיטה.

*תיק לאחסון מגוון הפריטים הנלווים אליכם והמלווים אתכם בטיפול בתינוק ובטיול עמו.

*חיתולי טטרה איכותיים.

*עגלה וטיולון שניתן לשנות את מיצובה ולהפיכתה למיטה.

* מיטה, מזרן ושידה

*מצעים רכים ומלטפים, מומלץ מתוצרת Aden and Anais.

*אמבטיה עם מעמד לקילוח נוח

*בקבוק ומוצצים

 

חבילות לידה

רשימת לידה ניתן לבנות באופן מודולארי, להוסיף או לגרוע פריטים על פי אפשרויות המימון. על מנת לייעל את החיפוש ולקצר את משך הזמן שלו מוצעות לכם חבילות לידה בטווח מחירים גמיש, הכוללות את המוצרים הבסיסיים, אשר רובם ככולם מופיעים כאן, ברשימת המוצרים הבסיסית. ההבדלים במחיר נובעים, בין השאר, בשל פערי איכות בין המוצרים השונים.

כאן, באתר, פתוחה בפניכם לרווחה חנות המוצרים הווירטואלית, שאל מוצריה תוכלו להתוודע כאן ועכשיו, ללא ללחץ. יחס אישי חם של נציגי השירות של החנות מסייע למי מכם אשר ודאי נרגשים לקראת הלידה הצפויה להיערך לקראתה באופן הטוב ביותר.

 

חבלי לידה...

עבור מי מכם שמתארגנים לקראת לידת הילד הראשון שלהם ודאי עשויים להיזקק לייעוץ מקצועי ולהסתייע בניסיונם של הורים, אשר זה מכבר היו הורים לתינוקות  ויכולים לשתף את ההורים הפוטנציאליים בניסיון שצברו בכלל ולערוך הבחנה חשובה בין פריטים חיוניים, אשר לא ניתן לוותר עליהם, לבין פריטים אשר אין הכרח לרכוש אותם, קל וחומר כשרוכשים את חבילת המוצרים הבסיסית.

גורם הזמן הוא חשוב ביותר, הואיל וככל שהולך וקרב המועד החזוי של הלידה, הולכת וגוברת ההתרגשות הטבעית והמובנת ועמה - הקושי לתפקד. חשוב להתייעץ עם גורמים מקצועיים שונים. חשוב לקחת בחשבון את העונה בשנה שבה עתיד להיוולד התינוק. בכל מקרה יהיה צורך לעטוף אותו ולשמור על חום גופו אבל חשוב גם להימנע מעיטוף-יתר, ודאי בקיץ.

אהבה, דאגה, חמלה וכל שאר הרגשות האנושיים בכלל וההוריים בפרט שתרגישו- חריפים ומועצמים  - עם בואו של תינוק לעולם, ישמשו לכם כמצפן בדרך החדשה אשר אתם עתידים להתחיל ללכת בה עם לידת התינוק בשעה טובה ומרגשת. אתם ודאי צפויים להיווכח כי חלק ניכר מהמוצרים שתרכשו "תוך כדי תנועה"- במירכאות ובלעדיהן - באופן טבעי, כאשר תרגישו בנחיצותם יהיו כאלה הנובעים מאופיו ומהתנהגותו  של התינוק. לחלק מהם לא היה ניתן להתכונן מבעוד מועד.

כך או כך חנות מלאה כל-טוב ובה מגבות איכותיות לתינוק, עגלות מתכווננות, שמיכות עיטוף רכות ומלטפות, חיתולים איכותיים, ריהוט פונקציונאלי ייעודי לחדרי תינוקות ועוד מגוון עצום של מוצרים מהווה עבורכם כתובת טבעית לקבל בה מידע, ייעוץ, תשובה לכל שאלה ובעיקר- כל מוצר שאתם עשויים להיזקק לו בחודשי חייו הראשונים של התינוק ואף בשנות חייו הראשונות.

שווה לעקוב ולהתעדכן און ליין: חנות למוצרי תינוקות במבצע מזמנת לכם ולתינוק בכל יום נתון הפתעות ופינוקים. איש מכם לא יערער על זכותו של התינוק ליהנות מכל הטוב והיפה שמוצע בחנות - הממשית והווירטואלית. אם מכל סיבה שהיא אין לכם אפשרות להגיע פיזית לחנות, תוכלו לבצע הזמנת מוצרים ורכישתם (הנוחה, המאובטחת הבטוחה) באמצעות האתר ובכך לחסוך זמן וכסף, שני משאבים החיוניים בכל עת לכל אדם ולבני זוג אשר עתידים להיהפך, או-טו-טו, להורים טריים, בפרט.

 

מזל טוב ובהצלחה!   

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!