מותג הפרימיום לאימהות הכי קוליות מגיע לישראל: חברת בוגבו- ישראל משיקה את מותג תיקי ההחתלה הירוק והיוקרתי Laessig

תיקי החתלה אופנתיים

חברת laessig שחרטה על דיגלה את הסלוגן: "המותג החדש לאימהות קוליות"- עומדת מאחורי הסלוגן שלה בכבוד: מעצבי הקולקציה שמו לב לעובדה שבעוד שתיקי החתלה הם שימושיים- הם תמיד נראים חריגים על כתף האם, ושאלו את עצמם מדוע תיקי החתלה נראים תמיד כמו... תיקי החתלה ולא משמשים גם כאביזר אופנה מעודכן- שאלה שהובילה את עיצוב קו תיקי ההחתלה האופנתי שכל אימא תשמח לצרף לאוסף האקססוריז שלה!

 

 

תיקי החתלה מגעים עם שיק ייחודי ורק כשמציצים לתוך תיקי הקולקציה- מתגלה הסוד: זהו תיק החתלה מדוגם ומעוצב ברמה הגבוהה ביותר, שמחשבה רבה הושקעה בעיצוב כל אחד מהתאים: כל אחד מהתיקים כוללים מחצלת החתלה, מנשא בידוד  לבקבוק תינוק, פאוץ‘ למוצצים, פאוץ‘ למסמכים, וווים לחיבור לעגלת התינוק.

 

 

כל תיקי הקולקציה מעוצבים מחומרים טבעיים ידידותיים לסביבה, ובעלי תו תקן ירוק: בעלי התקן המחמיר oeko-tex 100 הניתן למוצרים שאושר שאינם מכילים רעלנים מכל סוג שהוא, התיקים עשויים מבדים שהם בעלי חותמת אישור  חומרי גלם בטוחים, נבדקו לאיתור חומרים מזיקים בהתאם לתקן זה.

 

 

קולקציות תיקי ההחתלה המעוצבים מאפשרת לאימהות להשתמש בהם כתיק אופנתי במשך היום וכתיק החתלה בשעות שלאחר העבודה, מבלי לגרוע מהסטייל האישי אף לא לרגע.

 

 

טווח מחירים: 360 שקל – 860 שקל.

להשיג: בחנות הדגל הנביאים 55 רמה"ש, בטלפון 03-5407999 ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.

 

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

האם תיקי החתלה חייבים להראות כמו תיקי החתלה?

האם ברגע שהפכת לאמא את חדלה מלהיות אשה וצריכה להסתובב עם תיק גדול ומכוער לכל מקום אליו את הולכת עם תינוקך?

 

ממש לא!

 

עם תיקי ההחתלה של לאסיג כל אשה יכולה להיות גם אמא וגם נשית ואפנתית בעת ובעונה אחת.

 

בלאסיג קולקציה מגוונת ומרהיבה של תיקי החתלה פונקציונאליים ואפנתיים שישמחו כל אם וגם כל אשה שכבר לא באמת זקוקה לתיק החתלה...

תיקי החתלה שהם גם יפים ומעוצבים וגם שימושיים לכל אם.

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!