זוכרים את זה שהייתם קטנים, ויום המשפחה (שהיה אז יום האם) מילא אתכם בהתרגשות?

10 מתנות ב 10 שקלים שאפשר לקנות לאבא או אמא

יום של משפחה

 

זוכרים את זה שהייתם קטנים, ויום המשפחה (שהיה אז יום האם) מילא אתכם בהתרגשות?

חיפשתם מה לקנות ואיך לפנק, החבאתם כסף מראש, תכננתם איזה ציור לצייר, איזה פרחים לקטוף מהגינה, ואיזה פינוקים להעניק להורים שיראו להם הרבה אהבה.

אז היום אנחנו יותר ממוסחרים, את רוב המתנות אנחנו מקבלים קנויות והילדים לא יוצרים אותן עבורנו, אבל בכל זאת: הנה 10 מתנות שלא עולות יותר מ 10 שקלים ושיעשו לכל הורה חם בלב.

(השאירו את הכתבה פתוחה על המסך כדי שהילדים יוכלו להציץ...)

 

10 מתנות ב- 10 שקלים שאפשר לקנות לאבא או אמא

1. פרחים: אפשר לקנות ורד בודד עטוף בצלופן שמביע הרבה הרבה אהבה, ואפשר גם לקנות רקפות לחלון, לגינה, או סתם לשים בתוך הבית. הרקפות עכשיו במחירי מבצע ברוב המשתלות והמחיר 10 ₪ ולא יותר.

2. כפפות- אנחנו באמצע חורף קר וגשום, השנה אפילו יותר מתמיד, ומה מחמם את הלב יותר מאשר זוג כפפות חמות, שיחממו את הידיים? אפשר לקנות בשחור כדי שאבא ואמא ישתמשו בתורנות... המחיר, כמובן, 10 ₪ (להשיג בעין השלישית, ובכל חנות בזאר שקרובה למקום מגוריכם).

 

 

3. ניחוחות לבית- מה יכול להיות יותר כיפי מבית מריח בלוונדר, בזוקה, מנטה, ואפילו מסק צרפתי? אז הנה עוד דרך לפנק את ההורים, והמחיר... ישאיר עודף למסטיק או סוכרייה (להשיג ברשת ביוטי קר או ביוטי סנטר).

4. קישוטי גינה- בובות במבחר דגמים וצורות שיקשטו את הגינה ויעשו שמח בלב, מי לא אוהב שגמדים קטנים שומרים לו על הגינה? המחיר: 10 ₪ (להשיג בחנויות סטוק).

 

 

5. ספל קפה חם בצבעים שמחים+מחזיק מפתחות שמביע אהבה, אפשר לחלק את המתנה לאבא ואמא, או לתת להם להשתתף בתורנות. המחיר 9 ש"ח ביחד (להשיג בחנויות סטוק).

6. ממתקים- מתנה שאהובה בכל גיל ובכל שלב בחיים. מתנה שתשמחו לתת ולקבל, מתנה שתמיד עושה מתוק בפה ומעלה חיוך של שמחה. המחיר: ב-10 ש"ח תוכלו לאסוף כמות מכובדת של שוקולדים בתפזורת (להשיג בקניון הממתקים, ובכל חנות שמוכרת במשקל).

 

 

7. קרם ידיים- מה יותר כיף מידיים רכות שמלטפות לנו את הפנים? גם אם כבר יש, לא יזיק שיהיה בבית קרם ידיים נוסף. הריח מפנק וזו מתנה שימושית תמיד. המחיר: 10 ₪ (להשיג בניו פארם).

8. מסגרת לתמונה- מתנה ששומרת מול הפנים רגעים מרגשים, אפשר מראש להכניס תמונה למסגרת או לתת לאבא ואמא להחליט איזו תמונה משפחתית הם רוצים בתוכה. המחיר: 10 ₪ (להשיג בחנויות צילום).

 

 

9. גרביים חמים- אין כמו גרבי צמר חמים להכניס אליהם את הרגלים אחרי מקלחת בסוף היום. התחושה המיידית היא של שלווה ופינוק, והשלווה עולה מלמטה אל כל הגוף. זוג גרביים לאבא ולאמא יעלו ביחד לא יותר מ-10 ש"ח (להשיג ברשת יוחננוף).

10. ולקינוח- כמה מתנות שלא עולות כסף בכלל אבל מחממות את הלב: נשיקה גדולה וחיבוק כי בלעדיהן שום דבר לא שווה, ברכה קטנה מכל הלב או ציור צבעוני (להשיג בחינם אצל ילדים אהובים).

 

ואל תשכחו להתקשר להורים ביום המשפחה, גם ההורים שלנו ישמחו לשמוע אותנו אוהבים, ואפילו שהם כבר יודעים את זה, תמיד טוב להזכיר להם.

 

יום משפחה שמח!

 

 

שלכם באהבה,
צוות אמאבא

 

 


עוד באותו נושא

כשפליידו ומיי ליטל פוני נפגשים....

סדרה חדשה של מותג הבצק הנמכר בעולם פליידו בשילוב עם הפוני הפופלארי בעולם - My Little Pony.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!