האם להפריד את כביסת התינוק? באיזו אבקת כביסה להשתמש? כיצד מורידים כתמים מבגדי תינוקות? האם להרתיח את הכביסה?

האם להפריד את הכביסה של התינוק? באיזו אבקת כביסה להשתמש? כיצד מורידים כתמים מבגדי תינוקות? האם יש להרתיח את הכביסה?

 

לפניכם כמה טיפים שימושיים לכביסת בגדי תינוקות באדיבות מותגSUNDAY  מבית סופר-פארם.

 

  • כבסו הכול- מומלץ לכבס כל אריג עימו בא התינוק במגע לפני השימוש, החל מבגדים ומצעים, דרך כריות וריפודים למיניהם ועד צעצועי בד ובובות פרווה. כיוון שמדובר בכמות לא מבוטלת של כביסה כדאי לעשות אותה עוד בטרם התינוק נולד, כך שעם חזרתכם מבית החולים המוצרים יהיו מוכנים לשימוש.
  • השתמשו במוצרי כביסה המיועדים לתינוקות- מומלץ להשתמש בג’ל/אבקת כביסה ובמרכך כביסה מותאמים לתינוקות אשר, בנוסף לרכות שהם מעניקים לבד, יוצרים שכבת הגנה בין העור הרגיש של התינוק לבין האריג עצמו. חומרי כביסה (מרכך/אבקה/ג'ל) שאינם ייעודיים לתינוקות מכילים חומרי ניקוי שעלולים לגרום לרגישות בעורם. את חומרי הכביסה לתינוקות ניתן לזהות בקלות- על גבי האריזה מצוין שהם מותאמים לעורו הרך של התינוק או לחילופין יהיה כתוב "סנסטיב".
  • המלחמה בכתמים- תינוק חדש מייצר כביסה והרבה! למרות שבגדיו קטנטנים והוא לכאורה לא פעיל, בגדיו עלולים להיות מלוכלכים בכתמים עקשניים שמקורם בפליטות ואף "בריחות" של צואה מהחיתול. בכדי לטפל בכתמים ולוודא השמדת חיידקים יש להקפיד להרתיח את בגדיו של התינוק. במידה ולא הצלחתם להסיר את הכתם באמצעות הרתחה, מומלץ להשתמש במסירי כתמים, לכבס את הבגד בכביסה ראשונה רגילה ובשלב השני לכבסו בחומרים עדינים המיועדים לכביסת תינוקות על מנת להיפטר משרידי הכביסה הרגילה.
  • בגדים עדינים- פעמים רבות הורים רוכשים בגדים יפים במיוחד העשויים מבדי אריג, בדים דקים וסינטטיים, סריגים וכד' שמשמשים פעמים ספורות בלבד וגם רוצים לשמור אותם לדורות הבאים. הדרך לעשות זאת היא לכבס ביד בנפרד ולתלות לייבוש על החבל. למניעת סימני האטבים, הצמידו אותם בבתי השחי של הפריטים השונים.
  • ייבוש בגדי תינוקות- כביסת תינוקות מיוצרת בכמויות גדולות וכיוון שהפריטים כל כך קטנים לא תמיד יש סבלנות וזמן לתלות אותם אחד אחד, לכן הפתרון הוא מייבש כביסה. כדי לשמור על איכות הבד והצבע כדאי לבחור באפשרות לייבוש עדין ובטמפרטורה נמוכה המיועדת לפריטים עדינים. כמו כן, אם אתם משתמשים במייבש באופן סדיר וכיוון שהוא נוטה לכווץ את הבגדים רכשו תמיד בגדים במידה או שתיים גדולות יותר ממידתו המקורית של התינוק, כך תבטיחו שאחרי ייבוש במייבש כביסה הם יתאימו לו ולא יהיו קטנים מידי.

 

 

הטיפים מוגשים באדיבות מותגSUNDAY  לטיפוח הבית מבית סופר-פארם.

לאתר סופר-פארם: http://www.super-pharm.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?