דנה דיגידנה היא נערת טבע, נדה ונעה עם הסוס והגיטרה. היא מזמינה את הילדים להצטרף אליה למסע מוזיקלי

דנה-דיגי-דנה – שירים אחרים לגיל הרך

שלום ילדים
אני דנה, אבל אתם יכולים לקרוא לי דנה-דיגי-דנה
יש לי סוס שעליו אדהר, לכל מקום שרק אבחר
רוצים להצטרף? בואו אחריי.

דנה דיגידנה היא נערת טבע, נדה ונעה עם הסוס והגיטרה. היא מזמינה את הילדים להצטרף אליה למסע מוזיקלי ולגלות מה מסתתר מאחורי דלתות המסתורין: ילדות של פעם בין שדות ופרחים, מפגש עם חיות החווה, משחקי ילדות של פעם, שירי הפעלה ותנועה ועוד.  כל זאת בקולה הצלול והיפה.

דנה-דיגי-דנה היא דנה גראי באטוט המתגוררת במושב באיזור שפלת יהודה. "תמיד הייתי נערת טבע", היא מספרת. "בנעוריי הייתי אוספת חיות נטושות או פצועות ומטפלת בהן בחצר. ליד הבית שלנו בירושלים היתה חורשה גדולה , שם הייתי מעבירה את רוב זמני הפנוי, כשהטבע חובק אותי וחבורה של כלבים סביבי הייתי שרה לעצמי... וזה היה העולם הקסום שלי.."

אחרי הצבא השתלמה דנה באקדמיה למוסיקה בירושלים וכן למדה טיפול וחינוך באמצעות מוסיקה במכללת דוד ילין. את שני התארים סיימה בהצטיינות. דנה התמחתה בטיפול באוכלוסיות מיוחדות באמצעות מוסיקה ולאחר לידת ביתה מאיה החלה ליצור שירי הפעלה לילדים, ובהמשך, עם לידת בנה נועם ,  הוציאה תקליט ותקליטור ופיתחה  הפעלות מתאימות, איתן היא מסתובבת ברחבי הארץ. את הדי-וי-די מכרה בתחילה במסגרת ההפעלות . בימים אלו הגיע הדי וי די  לחנויות סטימצקי ועתה יוכלו להינות ממנו כל ילדי ישראל.

"חשוב לי להעביר לדור של הילדים הקטנטנים, שרבים מהם יושבים שעות מול המסך, את עולם הצלילים, הטבע והחיות, את הפשטות והתמימות של פעם", אומרת דנה. הורים מספרים לי, שבעקבות הדיוידי הילדים שלהם מבקשים לצאת לטיול בטבע. ואין דבר שמשמח אותי יותר."

 

דנה-דיגי-דנה - שירי הפעלה, תנועה ומשחק לגיל הרך.
מילים ולחנים : דנה גראי-באטוט,
תסריט : מרים פוזנר, דנה גראי-באטוט . בימוי: זיו כנרי.
צילום: קלאודיו שטיינברג , עיבודים , עריכה והפקה מוסיקלית: אלדד ירון,
קולות: מקהלת שרונית-רעננה בניהולה של תמר אקר – חתוכה
הופק ע"י: דנה-דיגי-דנה הפקות וניר צינמון.

 

עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

דנה-דיגי-דנה, או בשמה האמיתי דנה גראי באטוט, היא המחברת והמלחינה של כל השירים בדיסק החדש והחמוד הזה.

 

דנה היא בוגרת האקדמיה למוזיקה והדבר אכן ניכר כשמאזינים לצלילים ולשירה שלה, חוויה מאד נעימה לעומת כוכבי ילדים מוכרים אחרים בימינו.

 

האוירה בדיסק רגועה ונעימה, מעין מוזיקה שמחזירה אותנו אחורה ונותנת טעם של פעם, נחמד להורים שרוצים לאפשר לילדיהם קצת תמימות בים התקליטורים המתועשים המציף אותנו.

 

 

שלכם,
ליאת גולדשטיין
האמא של אמאבא

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!