איך מתמודדים עם כתמי יין, חזרת ואוכל מהמפות והבגדים? טיפים להסרת כתמי יין, שמן, חרוסת, חזרת ואוכל שהצטברו בסעודה...

כתמים

לקראת ערב פסח וסעודת החג:

איך מתמודדים עם כתמי יין, חזרת ואוכל מהמפות והבגדים?

וניש קליה מעניקה טיפים ועצות להסרת כתמי יין אדום/תירוש , שמן, חרוסת, חזרת ואוכל שהצטברו במהלך סעודת החג המשפחתית.

 

ערב פסח כבר בפתח וארוחת החג המשפחתית היא חלק בלתי נפרד מהחגיגה במעבר מעבדות לחירות. בוניש קליה מסבירים כי סעודת החג מאופיינת בכמות רבה של כתמי אוכל קשים במיוחד במפות כמו חזרת, חרוסת, יין, שמן ורטבים מהמנות העשירות המוגשות לשולחן. לכן, יש צורך בשחקן חיזוק שיסיר את הכתמים הקשים, שאבקת וג‘ל הכביסה לבדם אינם מסירים.

"וניש קליה" המומחית בהסרת כתמים, מגישה לך עצות שימושיות לניקוי הכתמים .

כאשר מדובר בכמות גדולה של כתמים מומלץ להשתמש בוניש קליה ג‘ל בכל מכונת כביסה. פשוט להוסיף פקק וניש קליה ג‘ל לכל מכונת כביסה, בנוסף לאבקת או ג‘ל הכביסה, ולשכוח מהכתמים. במידה ומדובר בכתמים בודדים יבשים ועקשניים, בנוסף לג‘ל מומלץ גם להשתמש בוניש קליה ספריי, לרסס ישירות על הכתם ולבסוף להוסיף פקק מלא של וניש קליה ג‘ל למכונת כביסה. כך יתקבלו תוצאות מקסימליות להסרת הכתמים בצורה יעילה ועוצמתית.

 

לרגל חג הפסח, המומחים בוניש קליה מציעים לך מגוון של טיפים להסרת כתמים האופייניים לחג:

 

חרוסת/ חזרת

מומלץ לערבב אבקת מסיר כתמים עם מעט מים חמימים, עד ליצירת "קרם". יש למרוח את הקרם ישירות על הכתם, להמתין 5 דקות, לשטוף היטב ולכבס כרגיל

 

יין אדום/תירוש/ מיץ ענבים

קיימות מספר דרכים להסרת כתם יין אדום: הדרך הקלה ביותר היא באמצעות שפיכת יין לבן על הכתם האדום. משפשפים את הכתם, והוא נעלם כלא היה. דרך אחרת היא להשרות את הבגד/המפה המוכתמים במשך שעתיים בחלב חם ולכבס כמקובל. והדרך הקונבנציונאלית – פשוט לשפוך ג‘ל מסיר כתמים ישירות על הכתם, לשפשפש ולהחדיר את החומר לבד, להמתין 10 דקות ולשטוף היטב.

 

שמן בישול ושמן זית

לשפוך ג‘ל מסיר כתמים ישירות על הכתם, לשפשף ולהחדיר את החומר לבד, להמתין 10 דקות ולשטוף היטב.

 

אוכל

לכתמי אוכל עקשניים ויבשים מומלץ להשרות את הבגד ב-4 ליטר מים חמים בתוספת כפית אחת של אבקת מסיר כתמים למשך שעה (עד שיתמוסס). יש לשטוף היטב ולכבס כרגיל.

 

מפות ובגדים לבנים

במפות לבנות ובבגדי החג הלבנים מומלץ להשתמש בנוזל מסיר כתמים שהינו גם מלבין, המיועד במיוחד לשימוש באריגים לבנים.

ככלל, ככל שתקדימו לטפל בכתמים, כך טוב יותר. וזכרו – פשוט הוסיפו פקק של וניש קליה ג‘ל לכל מכונה ותשכחו מהכתמים. כמובן שיש למלא אחר הוראות הכביסה שעל הבגדים והוראות השימוש שעל גב המוצרים.


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!