טריאתלון הילדים הראשון ברעננה יתקיים בחול המועד פסח, וישלב כיף, הנאה ושמירה על כושר ואורח חיים בריא באירוע ייחודי לכל המשפחה

טריאתלון גם לילדים

לראשונה ברעננה – טריאתלון גם לילדים!

טריאתלון הילדים הראשון ברעננה יתקיים בחול המועד פסח, וישלב כיף, הנאה ושמירה על כושר ואורח חיים בריא באירוע ייחודי לכל המשפחה.

 

פסח מתקרב, ובין מגוון העיסוקים והאטרקציות המוצעים לילדים, מוצע לראשונה ברעננה, טריאתלון הילדים!

 

רעננה מזמינה את כל ילדי ישראל לטריאתלון ילדים הראשון שיתקיים בעיר, בחול המועד פסח, ביום א' 8.4.2012, בחל מהשעה 7:00 בבוקר במרכז השחייה והספורט רעננה, רחוב יאיר שטרן 1, רעננה.

 

הטריאתלון, שנערך לרגל ציון חגיגות ה- 90 להיווסדה של רעננה, מיועד לגילאי 8-15, שיתחרו בענפי הספורט שחייה, רכיבת אופניים וריצה.

 

האירוע נועד לעודד את הילדים לאורח חיים אקטיבי ובריא, לפעילות גופנית ושיפור היכולות האישיות, זאת תחת המוטו: "העיקר הוא ההשתתפות", המדגיש את חשיבות השמירה על רוח ספורטיבית, וחווית ההשתתפות, לצד ההיבטים ההישגיים והתחרותיים.

 

הטריאתלון יתקיים בהנחיית קבוצת הטריאתלון הפעילה בעיר Team eye can, אשר תדריך את הילדים ותיזום אימונים פתוחים להכנתם לאירוע, ובחסות new balance.

 

התחרות תתקיים בחלוקה לגילאי הילדים (8-9, 10-11, 12-13, 14-15),  בשלשות של שחיין/נית, רוכב/ת ורץ/ה. כל שלשה תכלול תלמידים בני אותו בית הספר, שימלאו בה את תפקידיהם במתכונת של מרוץ שליחים. פרסים יינתנו לזוכים בשלושת המקומות הראשונים בכל קטגוריה.

 

להרשמה:

http://www.bdg-events.co.il/ | http://www.raanana.muni.il/  | טלפון - 09-7700700

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!