סדרת הספרים המצליחה והאהובה של איניד בלייטון, חוזרת למדפי הספרים בישראל בתרגום חדש ועכשווי, להנאת כולם

החמישייה הסודית

מאת איניד בלייטון

תרגום מאנגלית: דנה אלעזר-הלוי

גיל יעד 8-12

 

"החמישייה הסודית", סדרת הספרים המצליחה והאהובה של איניד בלייטון, חוזרת למדפי הספרים בישראל בתרגום חדש ועכשווי, להנאת הילדים שעדיין לא מכירים את "החמישייה" ולהנאת ההורים שגדלו על סיפוריה. הסדרה כוללת 21 ספרים שיראו אור ב"אחוזת בית" במהלך השנים הקרובות.

 

שני הספרים הראשונים בסדרה הם:

החמישייה באי המטמון ג‘וליאן, דיק ואחותם הקטנה אַן נוסעים להתארח אצל דודם ודודתם, שגרים בבית מקסים על חוף הים. השלושה פוגשים לראשונה את בת-דודתם הגאה והעקשנית ג‘ורג‘, שלא מרשה לאף אחד לקרוא לה ג‘ורג‘ינה. יחד עם חבר חמישי בחבורה – הכלב האהוב טימותי – שטים הילדים בסירה אל האי קִירִין, ושם מוצאים אוצר גדול החבוי בתוך טירה עתיקה ומסתורית. אבל גם פושעים מסוכנים עולים על עקבותיו של האוצר, ורק חברי "החמישייה" יוכלו לעצור אותם! (176 עמ‘, 78 ש"ח)

 

החמישייה יוצאת לעוד הרפתקה ג‘וליאן, דיק ואַן הקטנה חוזרים לחופשת חג המולד בביתה של ג‘ורג‘, בת-דודתם האהובה. בחוץ הכול חורפי ומושלג, והילדים נאלצים להישאר בבית, יחד עם הכלב טימותי, וללמוד במשך כל החופשה אצל המורה הפרטי מר רולנד. כשהילדים מגלים מפה מסתורית שמצביעה על מיקומה של דרך סודית, הם מחליטים לבדוק לאן מובילה הדרך, ואפילו לא יודעים איזו סכנה מחכה להם! (182 עמ‘, 78 ש"ח)

 


עוד באותו נושא

בקפסה קטנה מכסף

37 שירים-סיפורים מהנים לילדים ולהוריהם, שמתארים מצבים מחיי היום-יום של ילד ישראלי. החיבור בסיפורים אל עולם הילדות

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?