בשבת הקרובה יש אירוע משמח ומיוחד עבורי: אני חוגג יום הולדת 15 שנים לתוכנית הרדיו שלי "בייביסיטר" שמשודרת מידי שבת בבוקר ברדיו ללא הפסקה

יום הולדת 15 לבייביסיטר

דברים מהלב:

שלום ילדים,

בשבת הקרובה יש אירוע משמח ומיוחד עבורי: אני חוגג יום הולדת 15 שנים לתוכנית הרדיו שלי "בייביסיטר" שמשודרת מידי שבת בבוקר ברדיו ללא הפסקה 103FM בשעה 8:00 בבוקר.

מדי שבוע אני מארח משפחות ילדים ואורחים מיוחדים ומספר סיפור משמיע שירי ילדים ולמעשה חי ונושם את עולם הילדים. הרבה אנשים שואלים אותי אם זה לא קשה לקום מוקדם בבוקר כל שבת בהתמדה ואני אומר להם שזה כמו לקום לילד שלך ולתת לו חום ואהבה כי התוכנית הזאת זה בייבי שלי שאני פיתחתי עם השנים הרבות ועברנו ביחד שמחות מלחמות ימי זיכרון ימי עצמאות וכמובן ימי הולדת מדי שנה.

כמובן שכל שבת אני מזמין ילד יום הולדת וחוגג לו בשידור חי יום הולדת מיוחד ומרעיף עליו הרבה מתנות ועושה אותו הילד הכי מאושר בעולם. פעם שאלתי את עצמי מי בכלל מקשיב לי אבל התגובות שאני מקבל מדי שבוע ממאזינים רבים נותנות לי את הכוח והכיף לקום בבוקר ולשדר ולדבר על נושא חדש מדי שבוע וכמובן זה דורש ממני הכנות ותיאומים במהלך השבוע.

התוכנית משודרת גם בשידור חי באינטרנט ויש מאזינים רבים בחו"ל שמקשיבים לנו והתגובות שלהם מרגשות במיוחד. רק לפני שבוע התארחו אצלי משפחת שלומי מאטלנטה בארה"ב שמקשיבים לנו עם הילדות שלהם באופן קבוע אז מה שנשאר זה להמתין לשבת ובשעה 5:00 בבוקר אגיע לאולפן ביחד עם עדי מ"בלון לי" ונקשט את האולפן ואת התחנה בבלונים ולקראת 6:00 יגיע ויקטור מחוויה עם פוני עם המתנפחים ויגעו עוד הרבה חברים טובים שלי לעשות שמח לילדים שיגיעו. בקיצור הרבה הפתעות אמנים בלונים שירים קפיצות וריקודים יהיו בשבת וההתרגשות בעיצומה.

אני מחכה בכיליון עיניים ל 8:00 בבוקר בשבת לפתוח את השידור החגיגי.

אז כמו שמברכים ביום הולדת "שנזכה לשנה הבאה" בעזרת השם,

מאיציק הליצן

 

פינת המעשה הטוב:

השבוע אספר לכם על שלוש חברות: ליאת מיטל ושני. נערות בנות 17 מרמת גן שאירגנו קייטנה כמו בייבי סיטר לילדים מהבניין שבו הן גרות ומארגנות פעילות לילדים כדי שההורים לא ידאגו להם בזמן העבודה.

הן מכירות את הילדים ומארגנות אותם במחיר סמלי. אחד ההורים סיפר לי שהילדים מאושרים מהפעילות כי אצלם בבנין יש כמה משפחות שאחד מההורים פוטר מעבודתו והעזרה של הבנות האלה היא עזרה ענקית.

כל הכבוד על הנתינה כן ירבו כמוכן.

 

פינת המכתבים:

שאלה: לאיציק הליצן שלום. קוראים לי גל מאיר, אני גר בגבעתיים ושומע את התוכנית שלך כל שבת בבוקר ברדיו ללא הפסקה ואני שומע שיש שם ילדים שמדברים איתך ברדיו ואוכלים איתך ג‘חנון אני מקנא בהם ורוצה גם לבוא ולראות איך אתה משדר ברדיו ואת האולפן שלך. איך אפשר להגיע? תענה לי בבקשה לפני סוף החופשה, תודה, גל מאיר

תשובה: לגל החמוד, להגיע אלי לתוכנית ברדיו להתארח זה מאוד פשוט וקל. כל מי שמעוניין צריך לתאם איתי. אשמח להזמין אותך כבר בשבת הקרובה, אתה יכול לפקסס אלי לפקס מספר 03-5352806 את הבקשה ותקבל הזמנה במהרה. שלך, איציק הליצן

 

ההמלצה השבועית:

השבוע אמליץ לכם על הספר "ניר עושה חור בראש" שכתבה דליה בר-אל עם איורים של דודי שמאי בהוצאת אות ועוד.

ניר לא באמת עושה חור בראש, הוא סתם מציק לאמא ואינו מרפה. כשאמא אומרת לו שהוא מנדנד לה, הוא מתפלא שאינה מתנדנדת, וכשהיא אומרת שהוא משגע אותה ומוציא אותה מהכלים, הוא מחפש כלים אך אינו מוצא את אמא יוצאת מתוכם.

בהומור, בשפה קלה ומבדחת מביאה המחברת, דליה בר-אל, סיפור לילדים ולמבוגרים כאחד. בסיפור מופיעים משחקי מילים וביטויי לשון השגורים בפינו, ושניתן בטעות לפרשם גם אחרת. תוך כדי כך הולכים ונגלים להם רזי השפה וקסמם של הביטויים הלשוניים.

ספר מרגש ונוגע ללב לכל מי שהשפה העברית ומשחקי המילים קרובים ללבו, לכל מי שמכיר ויודע את חשיבותה של השפה העברית ורוצה להקנותה לילדיו תוך כדי משחק והנאה.   

מומלץ בחום, איציק הליצן

 

הבדיחה השבועית:

שאלה: מהו שמו השני של בן גוריון?

תשובה: שדה תעופה...

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!