מותג "Swimfree" משיק קולקציית בגדי ים וכובעים תואמים מבד מסנן קרינה +SPF50 החוסמים 98% מקרני השמש.

הסדרות מיועדות לילדים ופעוטות בגילאי 2-10 שנים.

מותג"Swimfree" אשר השיק הקיץ, לראשונה בארץ, את בגדי הים ואפודי הרחצה הצפים, משיק בימים אילה קולקציה חדשה של בגדי ים וכובעים תואמים, מבד מסנן קרינה +SPF50, החוסמים 98% מקרני השמש – במים ומחוץ להם.

קולקציית הכובעים - מסנני הקרינה, מותאמים בצבעיהם וסגנונם לבגדי הים בחלוקה לבנים ובנות.

בגדי הים של "SWIMFREE" מציעים את מקדם ההגנה הגבוה ביותר הקיים כיום בשוק הבדים, כנגד קרינת השמש – SUN PROTECTION FACTOR של 50+, המבטיח חסימה של 98% מקרני השמש, יבש או רטוב.

בגדי הים, המעוצבים בדגם חליפת שני חלקים – חולצה ומכנסון, עשויים מבד המתייבש במהירות, עמיד לכלור, קל ללבישה ונוח לתנועה.

קולקציית הכובעים של מותג "Swimfree" העשויה גם היא מבד מותאם למים המתייבש במהירות ועמיד לכלור, מציעה הגנה של +50SPF, מקדם קרינה המבטיח חסימה של 98% מקרני השמש. בדגמים – כובעי פטרייה, מצחייה, כובעי שחיה – כולם מותאמים בגוון ובעיטור לבגדי הים.

לצורך השוואה: כובע או בגד, מכותנה, אשר נרטב במים מסנן רק 10% מקרני השמש.

בגדי הים והכובעים מוצעים בדגמים נפרדים לבנים ובנות ובשלל מידות לגילאי 2-10 שנים. באתר החברה ניתן לרכוש גם משקפות רחצה בצבעים תואמים, אשר ישלימו את המראה. הסדרות תואמות ילדים ופעוטות בגילאי 2-10 שנים.

את קולקצית "Swimfree" בגדי ים וכובעים מסנני קרינה ניתן לרכוש באתר היבואן swimfree.co.il בעלות של  120₪ לבגד ים ו 40 ₪ לכובע - בכל הדגמים והמידות. במידה ונרכש מוצר וחלה טעות בבחירה או אין הלקוח מרוצה – מתאפשרת החלפה או החזרה תוך 14 יום וקבלת התשלום חזרה- באמצעות מוקד ההזמנות ושירות הלקוחות בטל': 09-7493591

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אני בטוחה שעל בגד הים המופלא הזה כבר המלצתי כאן באתר.

 

אבל אני חייבת לכתוב גם כמה מילים על הכובע הנהדר הזה:

 

הבד דק ונעים, לא כבד על הראש וגם נוח בים או בבריכה, הצ'ופצ'יק מאחורה מגן על העורף מפני השמש הלוהטת והכל ביחד יוצר חוויה נהדרת לילד וגם להורה (שמקבל ילד שלא מתעקש להוריד כובע).

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?