מה חלמתם להיות כשהייתם קטנים? רופא, קופאית או נהג אוטובוס? באילו משחקים אהבתם לשחק? כדור, סקייטבורד או אולי לגו?

" />

מה חלמתם להיות כשהייתם קטנים? רופא, קופאית או נהג אוטובוס? באילו משחקים אהבתם לשחק? כדור, סקייטבורד או אולי לגו?

בקניון שרונים - הולכים על הגובה

מה חלמתם להיות כשהייתם קטנים? רופא, קופאית או נהג אוטובוס? באילו משחקים אהבתם לשחק? כדור, סקייטבורד או אולי לגו? 

הילדים של היום לא מסתפקים בפתרונות פשוטים ומיידיים, הם מחפשים ריגושים חדשים וההורים מחפשים ערך מוסף להעניק לילדיהם גם בשעת הפנאי.

איילה אלישע מנהלת קבוצת "בלבלו" לתיאטרון הרחוב אשר מציג בימים אלה בקניון שרונים את מיטב ההצגות המשלבות תיאטרון הרחוב ומיומנויות הקרקס, מגלה את סודות האומנות של ההליכה על קביים – מסתבר שעם קצת עזרה מההורים – כל אחד יכול ללמוד.

תכירו את הלהיט החדש בקרב ילדים ונוער - הקביים!

אם לפני מספר שנים היה ניתן לפגוש הולכים על קביים בירידים ובקרקס – היום זה תחום שתופס ומתחזק, הופך להיות להיט בקרב הילדים ואפילו נכנס לרשימת המתנת המבוקשות ביותר ליום ההולדת.

הליכה על קביים זה לא רק משחק, יש הרבה יותר מזה: התמודדות עם הפחד, ביסוס תחושת ערך עצמי בעקבות ההישג וחיזוק הקשר עם ההורה.

איילה אלישע מנהלת קבוצת "בלבלו" לתיאטרון הרחוב מספרת, שההליכה על קביים תורמת רבות ליציבות הגוף, האומנות של הקביים דורשת עבודה רבה של שיווי משקל אך למרות שזה ניראה מורכב, ניתן ללמוד במהירות רבה. למעשה הילדים מתחילים ללכת כבר כעבור 20-30 דקות. למרות זאת הצעדים הראשונים דורשים התמודדות עם הפחד הראשוני וילד זקוק לתמיכה של הורה, הרי ללמוד ללכת על קביים, זה כמו ללמוד ללכת מחדש. הפעילות המשותפת הזאת מהדקת את הקשר בין ההורה והילד, הילד לומד לתמוך ולסמוך על ההורה וההצלחה המשותפת – מעניקה לשניהם תחושה של הנאה וסיפוק.

את הקביים ניתן להשיג בכל מיני גבהים, בארץ עושים אותם בנגריית "שעשועץ" שבפרד חנה. בדרך כלל מומלץ להתחיל מגובה נמוך כ-40-50 סמ', אבל אחרי שרוכשים מספיק מיומנות – ניתן להתחיל לתפוס את הגובה. ומי שרוצה ללמוד את אומנות הקביים ברצינות יכול לעשות זאת בכל חוג לאומנות הקרקס.

תיאטרון הרחוב בלבלו מציג בימים אלה בקניון שרונים כחלק ממכלול הפעילויות האנפות שמוצעות לילדים. זו היא פעם ראשונה בנוף הקניונים שמפיקים פעילות כל כך רחבה עם ערך חינוכי ותרבותי גבוה.

הפעילויות מתאימות לגילאים שונים ומגוונים ואינן כרוכות בתשלום.

היום כל אחד יכול להתנסות בהליכה על קביים בכל יום שישי בקניון שרונים וללא תשלום.

הפעילויות בקניון שרונים פתוחות לקהל רחב ללא תשלום. בנוסף עומדת לרשות הילדים בכל ימי השבוע, כולל ימי שבת, "ממלכת שרונים" – מתחם המשחקים הגדול והמשוכלל בישראל, שהכניסה אליו כרוכה בתשלום של 15 שקל.

עדכון שוטף באתר האינטרנט http://www.sharonim-mall.co.il/

כתובת: מתחם שרונים,  א.ת. נווה נאמן, הוד השרון 09-7730995 (החנייה בחינם)

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!