החופש הוא פסק זמן מהשגרה ומהמסגרת החינוכית – זמן אידיאלי לניצול לטובת חופשה משפחתית מגבשת ומהנה

טיולים מאורגנים לחו"ל עם הילדים

טיולים מאורגנים לחו"ל עם הילדים בחופש

החופש בפתח, פסק זמן מהשגרה היומיומית ומהמסגרת החינוכית – זמן אידיאלי לניצול לטובת חופשה משפחתית מגבשת ומהנה. מדובר בהזדמנות לזמן יחד נטו של כל בני המשפחה, שחלקכם טרודים בחיי היום יום בלחצי העבודה והסידורים האינסופיים. אחת האפשרויות לניצול מוצלח של ימי החופשה היא על ידי יציאה לחו"ל במסגרת טיול מאורגן. לטיולים מאורגנים ישנם יתרונות על פני טיולים באופן עצמאי. טיולים עצמאיים כרוכים במרבית המקרים באינספור תכנונים וארגונים החל מהזמנת הטיסות ובתי המלון ועד תכנון מסלול שיהיה מהנה ומותאם הן עבור האוכלוסייה הבוגרת והן עבור הצעירה, שעלולה למצוא את עצמה מאבדת עניין במהרה כשמדובר בתכנים ופעילויות שאינם מותאמי גיל. להלן מספר יתרונות שיש לקחת בחשבון לפני שמזמינים טיול מאורגן לחו"ל לאחד ממגוון היעדים בעולם, החל מטיול מאורגן לארה"ב ועד טיול מאורגן לאיטליה שהינו טיול כוכב וכולל לינה במלון אחד- יתרון מהותי עבור הילדים (כמו שתוכלו לראות בקישור).

טיול מאורגן למשפחות

חברות טיולים מודעות לחשיבות של טיולים מותאמי קהלי יעד בהתאם לצרכים הייחודיים של כל אחד מהם. לפיכך ניתנת אפשרות לבחור בטיול מאורגן המיועדות למשפחות עם ילדים. היתרון בטיולים מהסוג הוא בהיותם מתחשבים בצרכים ובמגבלות של הצעירים שבחבורה ומאופיינים במסלול טיולים שאינו אינטנסיבי ומתיש יתר על המידה ויותר מהנה וחוויתי, הכולל מגוון אטרקציות וביקור באתרים שהילדים ייהנו בהם מכל רגע. כך בעצם ניתן ליהנות מראש שקט ולוותר על השלב של תכנון המסלול ולהיות רגועים שלא תפספסו אף יעד מעניין עבורכם ועבור הילדים. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי מדריך טיולים מקצועי ומנוסה עומד בראש הקבוצה ויוכל לספק מידע מעניין ומרתק אודות אתרים ומקומות הנכללים בטיול, כך שמדובר בחוויה חינוכית לכל דבר, וזאת בנוסף להנאה הצרופה.

הכל כבר כלול במחיר

מבחינת נושא העלויות, יש לקחת בחשבון שטיולים מאורגנים לחו"ל מאפשרים לכם ליהנות ממחיר מוזל מבחינת בתי המלון, הטיסות, האטרקציות והפעילויות בטיול. עלות כל אלה במסגרת טיול עצמאי תהיה גבוהה יותר מאחר ובטיולים מאורגנים המחירים מיועדים לקבוצות ולכן גם נמוכים יותר. כך תוכלו ליהנות ממיטב בתי המלון, טיסות נוחות ומגוון פעילויות במחיר נוח יותר כחלק מעלות כוללת של הטיול. ובכל זאת כדאי לוודא עד כמה הטיול אכן כולל ימים מלאים וכל הבילויים אכן במסגרת עלות הטיול הכללית, כך שלא תידרשו לשלם על פעילויות מהסוג בימי טיול חופשיים. באמצעות בחירה במסלול טיול מאורגן בו הכל כבר כלול, תוכלו ליהנות בכל ימי הטיול, ללא צורך בחיפוש עצמאי של פעילויות העשרה לבני המשפחה במקום בו אינכם בהכרח בקיאים במנהגי המקום או בשפת המקומיים. 

יצירת קשרים חברתיים

ערך מוסף של טיולים מאורגנים למשפחות מתייחס לעובדה כי מדובר בטיול קבוצתי בו הקבוצה הינה הומוגנית ברובה, הכוללת הורים וילדים, שסביר להניח שחלקם בני גיל דומה לגיל ילדכם. באמצעות סביבה חברתית מסוג זו תוכלו ליצור קשרים חברתיים עם בני גילכם בזמן שהילדים יוכלו לבלות זמן עם בני גילם בעלי תחומי עניין משותפים. יותר מכך, יתכן שלקשרים החברתיים שייווצרו במהלך הטיול המשותף תהיה המשכיות גם לאחר החזרה לארץ, כך שמדובר בהזדמנות להכיר אנשים חדשים ואולי אף חברים להמשך הדרך.

חופשה מוצלחת ומהנה!


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!